Як накачати колесо без насоса: прості способи

Якщо колесо спустило в далекій дорозі, на пустельній трасі, доведеться підключити кмітливість

Зовсім банальний спосіб — звернутися до водіїв вантажівок. Справа в тому, що будь-яка вантажівка з пневматичними гальмами може подати осушене і очищене повітря з великим тиском по шлангу, який у запасливого водія-далекобійника завжди з собою, пише Політека.

Зараз на багатьох АЗС передбачені пункти для підкачки шин, і, можливо, найпростіше довезти до нього колесо на попутці і так само повернутися назад до своєї машини. Якщо ці методи не підходять, можна спробувати наступні:

  1. Аерозольні балончики

Приєднати балончик (будь-який) до ніпеля не так складно. Тиск всередині балона-1,8 -2,8 бару. Важливо, щоб вміст не розчиняв гуму і не застигав, як наприклад, будівельна піна.

  1. Гальмівна система

Можна під’єднати вентиль шини до штуцера головного гальмівного циліндра, попередньо осушивши бачок. Після цього починаємо натискати на педаль гальма так, як це зазвичай роблять при прокачуванні гальм при заміні гальмівної рідини.

  1. Турбонаддув

Під’єднати шланг до повітряного тракту після турбокомпресора. Тиск наддуву в магістралі між компресором і впускними клапанами звичайних (не спортивних) моторів недостатньо для накачування колеса.

  1. Вогненебезпечний спосіб

Просунутим автолюбителям відомий спосіб перекидання бортового кільця через хамп колісного диска за допомогою вибуху парів палива. В інтернеті повно роликів на цю тему.


Не пропустіть