Купівля бу автомобіля в салоні

П окупка б / у автомобіля в салоні – кращий вибір, якщо ви купуєте свою першу машину. Її не так страшно подряпати або розбити.
Основна перевага б / у автомобіля – низька ціна. За 2-3 роки часу використання авто його вартість зменшується, принаймні, удвічі.
Вибрати машину з крупного салону можна прямо в Інтернеті. Не виходячи з дому, ви дізнаєтеся про всі старих машинах, їх характеристики та акціях салону. На сайтах салонів знаходяться телефони працівників фірми, які розкажуть всі нюанси покупки авто.

Для більшої впевненості покупки вживаного автомобіля можна купити відеокурс “поради при купівлі вживаного автомобіля”.

Плюси покупки б / у автомобіля в салоні.

1. В автосалонах продаж авто, у тому числі і старих, поставлена ​​на потік, а значить можна очікувати швидке оформлення документів. Як правило, прямо на місці продавець запропонує відразу поставити транспортний засіб на облік і застрахувати.

2. Ще один плюс вторинного ринку: не потрібно проходити техогляд на спеціалізованих станціях за додаткові гроші. Техогляд дозволяється проводити на будь-якому СТО. Покупка б / у автомобіля має і недоліки – доведеться заплатити всю ціну авто відразу.

Звичайно, при продажу авто в салоні обманюють не так часто, як при прямій купівлі у старого власника, але, за словами фахівців із захисту прав споживачів, таких випадків чимало.

При виборі вживаного транспортного засобу, найголовніше, не вірте всьому, що розповідає продавець. Якщо машину довгий час не купують, дилер буде робити все, щоб продати її дорожче, і постарається проводити вас до каси якомога швидше, щоб ви не запідозрили, що з машиною щось не так.

Мінуси покупки б / у автомобіля в салоні.

1. Найголовніший показник автомобіля – це його пробіг. Швидкість зносу деталей більшість фірм вказує залежно від пробігу. Щоб бути впевненим, що лічильник не “підкрутили” до потрібного числа зверніть увагу ще й вік транспортного засобу. Треба враховувати, як використовував авто колишній господар. Пробіг в 50000 кілометрів за 15 років експлуатації авто може виявитися правдою, тільки якщо автомобіль більшу частину часу пробув у гаражі. Якщо продавець переконує вас, що це звичайна цифра для такої старої машини, значить, пробіг дійсно підігнали.

2. Не варто також купувати машину із занадто великим пробігом в рік, наприклад, 30-40 тис. Км на рік. Такий пробіг може бути у авто, яке використовували як таксі, і, відповідно, сильно зношені.

Ще одним важливим фактором при виборі уживаного авто є те, потрапляв автомобіль в аварію. Якщо ремонт автомобіля після цього не проводився, то вартість на нього може виявитися і в два рази нижче. Тут потрібно враховувати, що саме пошкоджено в машині. Вартість ремонту теж може бути занадто великою. Чимало грошей йде навіть на “косметичний” ремонт машини. Щоб вас не обдурили, постарайтеся при покупці якомога уважніше вивчити автомобіль на предмет нерівностей, вм’ятин і подряпин. Машина, потрапляла в важкі ДТП, обов’язково буде мати хоча б трохи зім’ятий корпус. Деякі деталі при цьому можуть бути замінені на нові.

З’ясуйте у продавця, як часто старим власником проводився ремонт автомобіля. Якщо він давно не відвозив машину на СТО, то після покупки вона, швидше за все, зламається і вже вам доведеться ремонтувати і виправляти результати безгосподарності старого власника.

Якщо машина має неприємний запах гнилі в салоні, іржу і сліди корозії на металевих деталях, проблеми з електронікою то, швидше за все вам намагаються продати авто, яке влучило у водойму.

При покупці слід звернути увагу на правильність оформлення всіх документів і на право власності, на транспортний засіб. Якщо автомобіль не зняли з обліку, бажано зажадати довідку з МРЕВ про те, що автомобіль не числиться в угоні. Через нотаріуса надішліть запит в інфоцентр Мін’юсту, не закладена чи машина будь-якого банку. Якщо машина ніколи не їздила по дорогах нашої Батьківщини, у продавця повинна бути копія митної декларації.

У 2011 році вступили в дію закони, сильно змінюють правила купівлі-продажу автомобілів. По-перше, перед продажем колишньому власникові тепер не обов’язково знімати машину з обліку. Це означає, що якщо раніше при знятті транспортного засобу з обліку МРЕВ самі перевіряли, чи є воно заставою в банку, то незбиране авто доведеться перевіряти самим. Для угоди сторони підписують договір купівлі-продажу.

Після цього авто ставлять на облік. При собі в цьому випадку необхідно мати: паспорт, ПТС, договір купівлі-продажу, автоцивілка (оформляється, як правило, там же, де ставиться на облік), для ввезених з-за кордону транспортних засобів – копія митної декларації.

За новими правилами на купленій машині можна залишити старі номерні знаки, але тільки якщо до покупки він був, а після покупки він буде зареєстрований у тому ж регіоні.

Законодавці вважають, що п’ять діб достатньо, щоб перегнати автомобіль, знятий з обліку, в потрібний регіон. Протягом цього часу можна обійтися без номерних знаків. Якщо п’яти днів недостатньо, МРЕВ видає спеціальні транзитні номери. За новими правилами по закінченню терміну їх дії – 20 днів, продовжити дії транзитного номера можна, але можна отримати новий номерний знак.

Після реєстрації авто в МРЕВ можна сміливо радіти своєму новому придбанню і відправлятися на ньому додому.


Не пропустіть