Огляд Volkswagen Caddy: що нового в культовому фургоні

Що відрізняє старий автомобіль від нового? Буває по-різному – це і зовнішнє перетворення і салонні новинки, а також зміни в силових агрегатах. Не будемо гадати на кавовій гущі і відразу перейдемо до суті. У нашому сьогоднішньому гостеві можна відзначити масу змін за рахунок обробки з хрому, пофарбованим бампером, хоча на наш погляд це не особливо практично, та й інтер’єр більш напханий. Так що само собою зрозуміло версія Caddy в пасажирському виконання більш оновлена ​​порівняно з вантажною або як прийнято говорити з комерційною. Ось ми і отримали старий Caddy з новим лоском.

VW-Caddy-2

Щодо причин малої зміни машин у вантажному секторі, то тут все зрозуміло – інше плин часу і вимоги до автомобілів. Саме тому моделі не міняють практично десятиліттями, заради жарту відзначити що наш сьогоднішній гість в третьому поколінні з’явився в далекому 2003 році, оновився він в 2010, і тільки тепер з’явилося 4 покоління, але сказати що він схожий на попередника, це нічого не сказати! Після побаченого виникає питання, якщо зовнішність колишня може змінили силові агрегати, але й тут розчарування все залишилося колишнім. Так як же можна назвати машину новою – ну на практиці вельми умовно.

VW-Caddy-3

Мінімум змін пов’язаний з високою успішністю і популярністю автомобіля, тому змінили мінімум, але доповнили широким списком опцій, і не завжди дешевих. Наприклад, кольорові диски коліс. Щодо зовнішності, то тут нова оптика, передок і задні двері дозволили стати ближче до нової концепції всіх автомобілів концерну Volkswagen. У салоні змін дещо більше, але все ж це стосується пасажирських версій. Дуже стильно виглядає дорога версія з кольоровою вставкою на передній панелі, та і якість матеріалів на порядок вище ніж у багатьох конкурентів. Так що можна говорити про преміум-фургон, з відмінною ергономікою і дорогими матеріалами в обробці. Тому з вищесказаного напрошується тільки один висновок – творці намагалися з вантажного автомобіля зробити пасажирський з максимальним рівнем комфорту.

VW-Caddy-14

Для поліпшення якості їзди в машину встановили автопарковщик і систему моніторингу за станом втоми водія. Але не це головне машина вийшла дійсно хороша і це тепер не простий “каблучок” це повноцінний автомобіль для сім’ї в якій є маса планів і можливостей, головна справа – накопичити грошей на новинку.


Не пропустіть