Простий тест-драйв. Огляд культової Toyota Corolla восьмого покоління (відео)

Вперше Toyota Corolla з’явилася в 1966 році. Тоді це була досить непоказна задньопривідна машинка, яка, тим не менш, сподобалася покупцям. Приблизно кожні 4-5 років Toyota випускала нові покоління автомобілів. У 2016 році назві Corolla виповниться 40 років, протягом яких змінилося 11 поколінь цих доступних і надійних автомобілів, а загальний обсяг випуску перевалив за 40 мільйонів. І ця рекордна цифра продажів, занесена до Книги рекордів Гіннесса, збільшується щорічно. Королла стала найуспішнішою моделлю Тойоти і займає 1-ше місце у списку найбільш продаваних автомобілів світу.

Toyota Corolla восьмого покоління, показана в 1997 році, випускалася в різних заводах по всьому світу й мала для кожного ринку збуту свій дизайн. Так, призначені для Європи автомобілі відрізняються від всіх інших незвичайною передньою частиною з круглими фарами. «Восьма» Corolla випускалася в кузовах седан, 3- і 5-дверний хетчбек, універсал і навіть як мінівен.

У 2000 році Toyota Corolla зазнала рестайлінг (трохи змінилася зовнішність, з’явилися нові двигуни і т.д.). У тому ж році на внутрішньому ринку почалися продажі дев’ятого покоління Corolla, яке в Європу потрапило лише в 2001 році. Цього разу автомобіль має одну зовнішність, але зберіг широку гаму кузовів і двигунів.

Пропонуємо переглянути простий тест-драйв на цей культовий автомобіль


Не пропустіть