Переваги використання зимових шин

Велика кількість снігу і обмерзлі дороги це найскладніші умови, з якими водії можуть зіткнутися взимку. Не всі автовласники прагнуть змінити літню гуму на зимову з настанням холодів. Хоча насправді, водії, виграють від використання зимових шин під час сльоти, льоду, морозу і навіть на мокрій дорозі. Насправді, коли температура опускається нижче плюс семи градусів Цельсія, то гума повинна бути замінена на зимние шины.

Характеристики зимових шин

Зимові шини повинні відповідати трьом основним критеріям, які забезпечують високу продуктивність взимку, а саме:

відповідний малюнок протектора;
гнучкі з’єднання протектора;
достатня глибина протектора.
Якщо будь-яка з цих фундаментальних особливостей відсутня, два інших, незалежно від їх здатності, не можуть забезпечити необхідний результат. Так як інженери можуть розробляти передові проекти протектора, а хіміки можуть розвивати і використовувати передові гумові суміші, то часто глибина протектора, є змінною у визначенні зимової продуктивності.

Глибина протектора у зимових шин (купити тут ) визначає ступінь стиснення снігу в спеціальні пази. Якщо немає достатньої глибини протектора, то тяга автомобіля і його мобільність на снігу будуть скорочені.

Відмінності зимової гуми від літньої
Головною відмінністю зимових шин, від літньої гуми, є той факт, що вони не тверднуть при більш низьких температурах. Тобто вони дають більш якісне зчеплення з дорогою і можливість зупинитися в більш короткі відстані, що підвищує безпеку на дорозі.

Гумова суміш зимових шин дуже відрізняються від літніх шин. Вона розроблена спеціально для роботи в температурах нижче плюс семи градусів Цельсія.

Зимова гума виготовлена ​​із спеціально розробленого з’єднання, що включає до свого складу натуральний каучук, щоб він не затвердевал, коли холодно.

Водії взимку мають в кілька разів більше шансів потрапити в ДТП, коли сніг і лід є додатковими небезпеками. Експерти рекомендують використовувати зимові шини в період з жовтня по квітень.

Інші поради з безпеки взимку:
Видимість є життєво важливою, тому вітрове скло і все скла повинні бути очищені від снігу і льоду.
На слизькій поверхні слід зменшити швидкість і уникати різкого гальмування або прискорення.
Слід, збільште відстань між своїм авто і йде попереду транспортним засобом – у дощ, сніг або ожеледь, залишити достатньо місця, щоб безпечно зупинитися.


Не пропустіть