Вoдiям зaплaнувaли нові номeрні знaки

У деяких штатах США будуть запущені в тестовому режимі машини з встановленими електронними номерами від Reviver. Оновлення повинно допомогти в разі викрадення авто.

Електронні номерні знаки працюють як планшет з електронними чорнилами, вони також встановлені на задній частині авто. Дані номерні знаки дозволять миттєво оновлювати статус автомобіля і анулювати номер дистанційно. Розробники впевнені, що завдяки електронним номерами буде легше виявити викрадене авто.

Можливість відключених знаків допоможе помітити автомобіль, також можна буде розмістити на номерах напис про те, що машина в угоні, що дозволить легше її виявити. Контроль над номерами належить поліції, власник авто не може нічого з ними робити. А при знятті з авто, номера автоматично відключаться.

Однак розробники не знають чи витримають дані номери мінусові температури. При цьому дослідники впевнені, що такі електронні номерні знаки лише тимчасове рішення до того, як з’являться безпілотні авто, дані про які будуть в хмарі.Не пропустіть