На що звернути увагу при виборі літніх шин

Першим критерієм, на який необхідно звернути увагу при виборі гуми, експлуатованої в літній період на автомобілі, є умови водіння і місцевість. Так само не потрібно нехтувати кліматичним чинником. Наприклад, якщо гуму встановити на транспортному засобі, яке переважно їздить по міських магістралях, тоді вибрати літні шини необхідно із заниженим профілем і рідкісним малюнком протектора. Це дозволить зберігати стійкість під час руху як на сухій дорозі в сонячний день, так і після дощу в негоду. Крім цього, під час руху в автомобілі не так чітко буде відчуватися вібрація. Можете одразу оглянути великий вибір покришок на сервісі autorezina.com.ua за доступними і відміною якістю.

Для позашляховика ідеальним варіантом стане авторезина з вираженим малюнком протектора і високим, широким профілем. Ці покришки дозволять повнопривідному транспортному засобу краще пересуватися як по ідеальному асфальтованому покриттю, так і по пересіченій місцевості зі складним рельєфом. Якщо ж шини для автомобіля підвищеної прохідності будуть підібрані неправильно, він не зможе нормально пересуватися навіть по траві, на якій лежить роса. Відзначимо, що правильно підібрана річна авторезина для позашляховика не повинна мати велику кількість грунтозацепов на протекторі, інакше під час їзди по болотистій місцевості або по розмитій дощем грунтовці, вони перетворяться в грязесборник, після чого можна забути про нормальний пересуванні.

Тим водіям, для яких їзда по бездоріжжю не є самоціллю, найкраще встановити високопрофільні гуму, має частий малюнок протектора. Також ці шини підійдуть для експлуатації в регіонах з вологим кліматом або для постійного пересування по місцевості з відсутнім асфальтованих покриттям.

Відмінні риси літніх шин

Згідно характеристикам матеріалів, з яких виробляється авторезина, існує певна класифікація покришок, де важливим параметром є сезонність автошин. Більшість автомобілістів стверджують, що найкраще їздити на зимовій гумі цілорічно. Але, конструкції обох видів коліс значно різняться один від одного, з цієї причини встановлювати покришки на своєму автомобілі необхідно згідно сезону. Наведемо принципові відмінності в конструкції і основних характеристиках між зимовими і літніми шинами:

авторезина для літньої їзди проводиться з більш жорсткого матеріалу, адже шини при русі піддаються підвищеним температурним навантаженням. Так само необхідно врахувати, що швидкісний режим влітку набагато вище, ніж взимку. Встановлені на автомобілі літні шини стають непридатними для їзди з настанням морозів, оскільки матеріал, з якого вони зроблені, «дубєєт» при мінусовій температурі, знижуючи зчіплюваність коліс;
літню гуму роблять з меншою глибиною протектора. Крім цього, відмінності можна помітити і в його малюнку (в зимових шинах він виражений сильніше).

Відзначимо, що при незначному перепаді температур в регіоні використання транспортного засобу, можна використовувати всесезонні покришки, які однаково добре дозволять пересуватися як по нагрітому сонцем полотну, так і скутому льодом покриттю дороги.


Не пропустіть