Фахівці розкрили 5 головних недоліків сучасних двигунів

Силові установки, які виробляються в останні роки на заводах, відрізняються великою потужністю і економічністю. Однак і у них чимало недоліків. Експерти склали список з п’яти найбільш істотних.

Завдяки зниженню ваги всього ДВЗ за рахунок використання алюмінію замість чавуну збільшилася ефективність. Однак при цьому значно знизився ресурс агрегату, і зросла ймовірність його перегріву.

Гонка за підвищенням екологічності двигунів позначається на них погано. Через підвищення температури згоряння палива виріс знос багатьох комплектуючих.

Експерти впевнені, що виробники програмують старіння агрегатів при певному пробігу. Автоконцерни навмисно намагаються таким чином збільшити свій прибуток – комплектуючі не відрізняються високою якістю, щоб ремонт авто проводився частіше.

Зайва чутливість до якості палива – значний недолік сучасних двигунів. Якщо раніше більшість моторів могли використовувати бензин нижчої якості, то тепер це може завдати серйозної шкоди силовій установці. Це знову ж таки вигідно виробникам.

І п’яте – збільшення рекомендованого міжсервісного інтервалу. Сьогодні виробники пропонують робити діагностику і міняти масло через 15 тисяч кілометрів, а не через 8-10, як раніше. При цьому навантаження на двигун в міських умовах набагато більше. Тому правильно орієнтуватися на колір і консистенцію масла, а не на пробіг.


Не пропустіть