5 помилок автомобілістів, які стають причиною поломки амортизаторів

У кожного автомобіля і, більш того, у кожного вузла автомобіля є свій ресурс експлуатації. Само собою, деякі дії автомобілістів значно прискорюють знос елементів. Наприклад, амортизаторам дістається чи не найбільше під час керування машиною.

1. ігнорування правил дорожнього руху на поганій дорозі

Настійно не рекомендується рухатися на високій швидкості по ділянці дороги з сильними нерівностями. Подолання проблемних місць з підвищеною швидкістю призводить до того, що амортизатори на порядок швидше зношуються. Стосується це і деяких інших вузлів, більш того, існує пряма небезпека моментального пошкодження чого-небудь.

2. «Перескакування» перешкод

Ситуація, багато в чому схожа на описану вище. Подолання перешкод, наприклад, бордюрів або лежачих поліцейських на великій швидкості завдає великої шкоди амортизаторам автомобіля. Для більшості моделей машин, швидкість в такій ситуації слід скинути хоча б до 20 км/год.

3. Швидка їзда

Швидка їзда навіть по хорошій дорозі все також вкрай негативно позначається на «здоров’ї» амортизаторів. Чому? Тому, що даний пристрій в автомобілі виступає (як відомо) гасителем коливань. При русі на високій швидкості (в першу чергу більш 100 км/год), коливання авто виходять набагато сильніше.

4. Їзда на холодну

У холодному стані частина важливих елементів амортизаторів втрачає свою еластичність, що в подальшому не кращим чином позначається на роботі всього вузла. Це зовсім не означає, що кожного ранку під час запуску автомобіля потрібно прогрівати кожен амортизатор промисловим феном, однак перші кілька кілометрів краще їхати розмірено і намагатися не долати перешкод, що створюють величезне навантаження на пристрій.

5. Не чистити

Бруд буває корисною тільки при відвідуванні спеціальних ванн в санаторії. Коли мова заходить про автомобіль, будь-який бруд тільки шкодить. Амортизатори в цьому відношенні є найкращим прикладом. В першу чергу будь-яке забруднення погіршує відведення тепла. Також він ущільнює шток і навіть може потрапити в гідравлічну рідину, що в кінцевому підсумку призведе до поломки.

Джерело novate.ru

Не пропустіть