Експерти перерахували правила підготовки автомобіля до літа

Зима виявилася нетиповою і аномально теплою. Через це підготовка транспортного засобу до літа 2020 року має свої особливості.

Експерти звернули увагу на ряд нюансів, повідомляють інтернет-джерела.

Так, підготовку автомобіля до літнього сезону фахівці рекомендують почати з огляду кузова. Незважаючи на малу кількість абразивних засобів на автомобільних дорогах цієї зими, на кузові авто все одно могли утворитися сколи. Після цього необхідно помити машину. Потрібно очистити від бруду кузов, днище і диски.

Цієї зими був досить високий рівень вологості. Саме з цієї причини необхідно перевірити лакофарбове покриття на наявність ділянок корозії. Якщо іржа була виявлена, її варто спробувати обробити спецзасобом. Це дозволить запобігти майбутнім проблемам з корозією. Також при необхідності кузов слід відполірувати. Крім того, на нього можна нанести захисне покриття. Дані заходи дозволять при підвищенні температури повітря уникнути такого неприємного явища, як окислення.

Перевірити потрібно і підкапотний простір. Однак самостійно проводити ремонт не потрібно: слід звернутися до професіонала. Справа в тому, що сучасні машини оснащені електронною «начинкою». А в старих авто можна пошкодити проводку.

Також слід перевірити стан світлотехніки і акумулятора. При необхідності дані деталі потрібно замінити.


Не пропустіть