Як скоротити витрату масла?

Фахівці в один голос твердять, що велика витрата масла говорить про те, що засмічені внутрішні порожнини двигуна. Для перевірки необхідно звернутися до фахівців технічного центру з обслуговування автомобіля. Там перевірять, чи відповідає компресія нормі, не зношені чи сальники клапанів і інші деталі.

Тривале використання старого масла найбільш негативно позначається на роботі двигуна, що згодом може позначитися не тільки на великий обсяг споживаного масла, але й на роботу двигуна в цілому.

Також, для того щоб автомобіль працював справно найкраще купувати масло високої якості у надійних постачальників і представників компанії. Останнім часом на автозаправних станціях продають різноманітну периферію по догляду за автомобілем, у тому числі і масло.

Якщо ж заміна масла не допомогла і його витрата також досить великий, то це може говорити про те, що внутрішні клапани двигуна автомобіля забиті відходами згоряння масла. У такому випадку варто звернутися до фахівця, який грунтовно промиє двигун. Дана процедура дозволить значно скоротити витрату масла.


Не пропустіть