Як підібрати літні покришки

Хороші покришки – це запорука комфортної їзди. І не важливо, чи йде мова про автомобіль або про мотоцикл, тому що в обох випадках багато в чому саме вони визначатимуть поведінку на дорозі. Вибір шин сьогодні просто величезний: можна знайти продукт на будь-який смак і гаманець, але хороша гума – це та, яка оптимально відповідає вимогам транспорту і стилю їзди господаря. Можна вибрати дорогу і модну продукцію, яка не зможе виконувати свою функцію просто тому, що призначена зовсім для інших цілей.

Якщо ви не можете самостійно вибарати легковые шины, грузовые шины зверніться до спеціалістів.

Проблема вибору літніх шин виникає практично перед кожним автомобілістом, адже зимові покришки для літа абсолютно не підходять. Варто відзначити, що вибрати якісні літні шини, досить складно.Справа в тому, що вони трохи відрізняються від зимової гуми. Тому, під час вибору, потрібно керуватися іншими правилами. Якщо ви хочете придбати якісні літні покришки, то рекомендується ознайомитися з деякими порадами, які допоможуть вам розібратися в тому, які саме покришки слід купувати.

Для початку необхідно визначитися з моделлю покришок. Якщо ви живете в такій місцевості, де часто буває дощова погода, то слід задуматися про придбання шосейних шин. Вони ідеально підходять для руху по мокрому асфальту. Власники автомобілів високого класу можуть дозволити собі і швидкісні шини. З їх допомогою значно збільшується рівень керованості. Також такі покришки відмінно справляються з високими швидкостями. Однак не слід занадто цим захоплюватися.

Під час вибору покришок на літо слід звернути свою увагу на їх жорсткість. Справа в тому, що рекомендується купувати найбільш жорсткі моделі. Тільки вони зможуть без проблем перенести дуже жарку температуру. Взимку їх рекомендується відразу ж замінювати. Адже навіть при найменших морозах вони стають дуже пружними, що і призводить до поганого зчепленню з поверхнею.

Крім цього, варто звернути увагу і на бічну частину гуми. Необхідно купувати моделі, у яких є посилена бічна частина. Це позитивно позначиться на керованості автомобіля.

Не секрет, що протектор літніх шин трохи відрізняється від зимових, тому рекомендується ретельно оглянути їх поверхню. Не варто купувати покришки, у яких є величезна кількість невеликих поперечних розрізів. Найчастіше вони наносяться саме на зимову гуму. Краще пошукати моделі, у яких є асиметричний малюнок.


Не пропустіть