ТОП-10 способів ефективно освіжити повітря в салоні

У салоні автомобіля не повинно бути якихось запахів, тим більше неприємних. Якщо ви відчули технічний аромат або запах бензину, газу, то терміново потрібно поїхати на діагностику машини. Але що робити, якщо поломки немає, а повітря зовсім не нагадує аромат Альп?

1. Регулярно прибирайте в салоні свого авто. Вам на допомогу пилосос, який здатний затягнути в себе пил, крихти і багато іншого, що може створити неприємний запах. Оббивка крісел, особливо якщо вона не зі шкіри, дуже швидко вбирає різні аромати, тому потребує догляду.

2. Для того, щоб в машині не пахло сигаретним димом вам не достатньо буде пропилососити і помити салон. Візьміть звичайний освіжувач повітря і вприскуйте його, відкривши капот через впускний клапан. Так ви повністю усунете аромат нікотинового диму, який осів на кондиціонері і грубці у вигляді нальоту.

3. Використовуйте звичайну харчову соду для усунення запахів з салону машини. Якщо у вас на оббивку щось пролилося і нестерпно смердить, можете посипати це місце содою, розтерти її з невеликою кількістю води, а потім очистити оббивку від соди і запах мине.

4. Використовуйте деревне вугілля у випадках, якщо хочете, щоб у вашому авто взагалі нічим не пахло. Розкладіть по кутах салону шматочки вугілля і вже за кілька днів воно вбере всі запахи.

5. Замість звичних ароматизаторів, що продаються на кожному розі, користуйтеся натуральними. Тому що вони дешевші і ефективніші. Наприклад, наповніть мішечок ватою і бризніть на неї кілька крапель ефірної олії лимона, апельсина, кориці, загалом, будь-якого ароматного масла, яке вам подобається.

6. Частіше відкривайте вікна під час пересування на машині, щоб в салон надходило свіже повітря.

7.По можливості провітрюйте салон, відкривши всі двері.

8. Не забувайте прибирати в багажнику, туди часто скидають все непотрібне або, навпаки, дуже потрібне, що через час забезпечує стійкий неприємний запах у салоні.

9. Не їжте, не пийте і не паліть у салоні авто. Такі заходи призведуть до того, що запаху не буде де взятися.

10. На крайній випадок ви можете використовувати спеціальні ароматизатори, призначені для салону машини. Вони не на довго, але допоможуть освіжити повітря всередині автомобіля.


Не пропустіть