Кілька порад з вибору автошин

1. Правильний вибір шин залежить, в першу чергу, від сезону. Помиляються ті, хто вважає, ніби можна використовувати річну гумою взимку, адже різниця між ними не настільки велика. Це в корені невірно. Різниця між літньою і зимовою гумою полягає не стільки в наявності / відсутності шипів, скільки в самому складі гуми. Літні автошини жорсткіше – це забезпечує хороше зчеплення з трасою в теплу і жарку погоду, але абсолютно не підходить для обмерзлих доріг.

Пропонуємо дізнатися більше про https://rezina.cc/shiny?season=letnieавто летняя резина

2. Типорозмір шини повинен в точності відповідати тому, який вказаний виробником в керівництві з експлуатації. Хоча зараз, як правило, навіть у мануал заглядати не доводиться – магазини підбирають шини відразу по моделі. Так чи інакше, але вкрай рекомендується дотримуватися саме цього розміру, тому що від цього залежить надійність автомобіля і безпеку водія і пасажирів. У крайніх випадках, коли шину довелося замінювати десь на півдорозі і особливого вибору немає, або просто не знайти потрібний розмір, що трапляється рідко, допустимо взяти гуму такого розміру, щоб вона не зачіпала кузов. Однак при першій же можливості краще змінити на варіант, рекомендований виробником.

3. Камерні-безкамерні. Це питання мучить багатьох, у тому числі і виробників покришок. Однак на користь останнього варіанту є вагомі аргументи. Зокрема, легкість і той факт, що беськамерная шина не здувається як повітряна кулька при проколі. У кожному разі, не потрібно ставити камери на безкамерні шини, цим ви тільки поспособствуете внутрішньому зносу гуми, і нічого доброго з цієї затії не вийде.

4. При виборі шин не полінуйтеся почитати їх опису! Можливо, ви зупинили свій вибір на шинах для дощової місцевості, в той час як самі живете в жаркому сухому кліматі.


Не пропустіть