Антидощ: як вийти сухим з води?

Серед багатого асортименту автохімії такий препарат як «Антидождь» ще не набув популярності серед покупців, однак причиною тому лише мала поінформованість про нього серед населення. На яскравих упаковках можна побачити привабливі фотографії практично чистих стекол під час дощу, і це зовсім не фотошоп.

Препарат, що у російській мові отримав нехитру назву «Антидождь» був створений американською фірмою-виробником стекол. До його складу входять особливі полімери, які заповнюють мікротріщини скла і створюють на його поверхні водовідштовхувальну плівку. У результаті краплі дощу замість того, щоб липнути і розтікатися по склу ляпками, збираються в кульки, оскільки площа контакту крапель з поверхнею скла стає мінімальною. Потім, при русі ці «кульки» води стікають вниз під власною вагою, або скочуються під дією повітряного потоку.

Враховуючи, що в складні погодні умови безпеку на дорозі знаходиться під загрозою через погану видимість, такий засіб дійсно може бути дуже полезним.После нанесення «антидощ» ніщо вже не заважає огляду, тому краплі миттєво зникають зі скла.

Наносити засіб стоїть після попереднього вивчення інструкції. Як правило, основні принципи єдині для кожного препарату. Перед обробкою необхідно ретельно почистити скла і витерти їх насухо ганчірочками з натурального матеріалу, в ідеалі – бавовна або льон. На цьому кроці не варто забувати і про гумові ущільнювачі по периметру вікон, їх теж не заважає помити.

Далі на упаковці кожного засобу має бути позначено, для якої площі його вистачить. Також кожен виробник окремо вказує термін, протягом якого покриття тримається на стеклах. Наприклад, в одній упаковці може бути два картриджа, кожен розрахований на два метри квадратних. Такої кількості вистачить на обробку вікон універсала. Ккроме того, іноді повторна обробка для лобового скла і передніх бокових потрібно раніше, ніж задніх вікон.

Чисті сухі вікна необхідно знежирити. Для цього можна використовувати спеціалізоване засіб, або звичайний спиртовий розчин. Після обробки необхідно знову насухо витерти скла, не забувши при цьому використовувати різні ганчірочки для кожного кроку. Після процедури знежирення, на скло можна наносити «Антидождь» суворо слідуючи інструкціям. Як правило, після нанесення засобу необхідно почекати, поки розчинник не випарується, а потім нанести склад ще раз і насухо відполірувати чистою ганчіркою. При цьому полірувати потрібно ретельно, поки поверхня не стане гладкою і слизькою.

Від того, наскільки точно ви будете слідувати інструкціям, залежатиме якість кінцевого покриття. Іноді, через неправильне нанесення на склі може утворюватися димчата пінка, яка псує огляд. Однак, точно дотримуючись правил використання засобу, такого бути не повинно.

Середня ціна «антидощ» на вітчизняному ринку 200 рублів. Вартість невелика, враховуючи, що здійснювати обробку потрібно не так часто. Деякі виробники називають термін кілька тижнів, а деякі – 10-12 місяців. Згідно проведеним тестам Авторевю, найстійкішою маркою є RainX Original, за цим препаратом слідують Liqui Moly Fix-Klar Regen-Abweiser, Arexons Regenabweiser, Runway Rain Guard, Turtle Wax ClearVue Rain Repellent і Pingo Regen-Abweiser. Найгірші результати спостерігалися у марок Mannol, Vizio Plus, і Abro.


Не пропустіть