Як покращити якість дизельного палива?

Кожен власник автомобіля з дизельним двигуном, хоч раз у своєму житті зустрічався з проблемою, пов’язаною із якістю пального. Звичайно, що більшість просто замінювали рідину, не здогадуючись – дану ситуацію можна покращити самостійно. Розглянемо, які ж існують основні способи поліпшення дизельного палива.

1. Фільтрація. Це один із найлегших способів очищення палива, який надійно видаляє залишки бруду чи зайвих речовин. Він відіграє надзвичайно важливу роль, адже через пил чи інші чужорідні тіла отвори розпилювача форсунки можуть засмітитися. Такий розвиток подій стане головною причиною зниження працездатності двигуна. Зазвичай фільтр складається з фільтрувального елемента. Головне – правильно підібрати розмір фільтрувальної сітки, для того, щоб затримувати саме ті зайві частки, які перешкоджають роботі двигуна.

2. Сепарація. Даний метод являється одним із різновидів фільтрації та доповнює її. Під час нього використовується сепаратор, який може звільнити паливо від підвищеної кількості забруднень. Процес очищення з його допомогою відбувається у два етапи. Перший (механічний) – відділення в центрифузі води та твердих тіл. Другий (хімічний) – проходження палива через фільтрувальний папір, змочений у спеціальних речовинах.

3. Присадки. Їх використання визнане найкращим способом очищення. Застосування даних речовин досить сильно відрізняється від попередніх методів, оскільки покращення ефективності палива відбувається завдяки додаванню в нього спеціального хімічного засобу. Варто зазначити, що присадка у дизельне паливо впливає не тільки на його якість, а й на експлуатаційні можливості двигуна. Вона значно зменшує його пошкодження і чудово оберігає від корозії. На сьогодні існує безліч нафтопереробних компаній, які займаються виробництвом присадок.

Для прикладів, оглянемо товари, які присутні у каталозі інтернет-магазину автотоварів autogear.com.ua – у каталозі цього спеціалізованого київського магазину представлені бренди, що нас цікавлять. У нашій країні одними із найпопулярніших з них є фірма Hi-Gear, що випускає багато видів даних речовин. В топі зараз знаходиться комплекс суперприсадок Hi-Gear, а також спеціалізований комплекс суперприсадок до палива для дизельних двигунів Hi-Gear HG2253 с SMT2.

Досить часто водії звертаються до компанії Wynn’s. Вони використовують для очищення пального присадки Wynn’s Dry Fuel for Petrol and Diesel та багато інших. Крім того, повагою з боку власників автомобілів користується антигель цієї фірми – Wynn’s Ice Proof, який можна використовувати під час холодних температур.

Потрібно додати, що існує величезна кількість присадок за спектром дії. Вони бувають:

  • антибактеріальні;
  • депресори – які покращують властивості палива під час низьких температур;
  • зносостійкі;
  • миючі;
  • широкого спектра дії.

Вибір, яким методом скористатися для підвищення ефективності та якості дизельного палива, залежить тільки від Вас. Головне пам’ятайте, щоб досягти успішного результату – потрібно діяти!
Не пропустіть