Як вибрати автомогнітолу для КІА

В автомобілях музика з’явилася далеко не відразу після їх винаходу. Спочатку машини були досить нестабільні, тому постійно доводилося прислухатися до того, чи нормально працює двигун. Крім того, спочатку технології не дозволяли вбудовувати радіоприймачі в авто. Сьогодні ж музика невід’ємним атрибутом практично кожного автомобіля – https://surround.com.ua/ua/shtatnaya-magnitola-abyss-audio-dlya-kia-sportage-2016-12158.

Вибираючи автомагнітолу і колонки слід в першу чергу визначитися з її розмірами. Магнітоли класифікують на розміри 2 DIN і DIN. Другий варіант стандартною магнітолою, яка знайома всім автолюбителям. А ось магнітоли 2 DIN присутні в основному на японських машинах і ширше своїх аналогів. Деякі автомагнітоли виготовляються на замовлення.

Також дуже важливим елементом спосіб підключення. У багатьох автомобілях iso коннектор, який має дроти від харчування і динаміків. найбільш простим і частим способом підключення. Деякі автомобілі мають інший роз’єм для підключення, тому іноді потрібно придбання перехідника. Деякі автомагнітоли дозволяють підключати підсилювач.

Далі слід правильно підібрати потужність підсилювача. Найкращим варіантом буде підсилювач, який має потужність 50 Ватт. Звертати увагу слід саме на номінальну потужність, а не на пікову, про яку часто заявляють магазини.

Дуже важливим моментом кількість колонок, встановлених в машині. Стандартний варіант це чотири колонки. Слід враховувати, що колонок може бути в подальшому більше і автомагнітола повинна мати роз’єм для їх додаткового підключення. Якість колонок також має вирішальне значення.

Більшість магнітол мають радіо тюнер. Налаштовуються різні частоти, як в автоматичному, так і в ручному режимі. Іноді на панель може виводитися інформація про погоду або назві радіостанції.

Найпростіші магнітоли складаються з радіоприймача і usb-роз’єму. Деякі моделі мають слоти для Flash картки MicroSD або дисководи, а також функцію «антишок», яка дозволяє ліквідувати перешкоди, що виникають при водінні по поганій дорозі. 2 DIN магнітоли часто можуть читати диски з відео.

Дуже важливим елементів автомагнітоли дисплей. Найпростішими монохромні варіанти. Вони просто виводять текст і інформацію про ті чи інші функції. Двоколірні варіанти вже дозволяють виводити інформацію про пісні, а також різного роду настройки. Що стосується багатобарвних дисплеїв, то вони відтворюють відео.Не пропустіть