“Сюрпризи”, які чекають вoдіїв вoсeни

Крім жовтого обпадаючого листя, голих дерев і дощів, осінь приносить і кілька нових «сюрпризів» для автомобілістів
Наприклад, сліпуче сонце, перший мороз на лобовому склі і не тільки. Тому, що б уникнути неприємних несподіванок на дорозі, варто врахувати наступне:

– Уникайте їзди по мокрому листю. Опале мокре листя роблять дорогу слизькою і надзвичайно небезпечною. Будьте особливо обережні на таких дорогах, а краще уникайте їх взагалі.
– Несправний акумулятор – одна з головних причин поломок автомобіля, особливо під час похолодань.
– Не до кінця справний акумулятор восени, взимку, швидше за все, зламається остаточно. Тим більше якщо він служить вже більше ніж п’ять років, його потрібно перевірити в обов’язковому порядку, і при необхідності замінити на новий. Так ви зможете уникнути непередбачених і ще більш дорогих поломок в майбутньому.
– Годинни денного світла. З приходом осені, день стає коротшим, і темніти починає раніше, тому водіння в темний час доби стає практично неминучим. Погіршена видимість на дорозі може створити незнайомі умови водіння, навіть на знайомій дорозі. Тут потрібна особлива уважність і обережність, а так само не забувайте про таких учасників дорожнього руху як велосипедисти, мотоциклісти і пішоходи, які менш помітні.
– Не забудьте про мороз. Через низьку нічну температуру може замерзнути лобове скло вашого авто, але також це стосується і доріг. Завжди очищайте лобове скло перед виїздом, і будьте обережні на дорогах. Швидкість слід зробити меншою ніж зазвичай, так як через перші заморозки вона може бути слизькою. Особливо обережно потрібно їхати по затемненим ділянкам, в таких місцях часто утворюється ожеледь.
– Туман. Туман холодним осіннім ранком може значно погіршити вам видимість і сприйняття відстані. Головна помилка, яку здійснюють водії в таку погоду, це використання дальнього світла, замість того що б погасити фари. Дуже добре, якщо у вас є протитуманні фари.

Джерело avtoblog.ua

Не пропустіть