Як раз і назавжди навчитися правильно паркуватися (Фото)

Гарного водія визначають кілька речей. По-перше, за кермом він не перетворюється в істеричку, яка вважає всіх навколо ідіотами. По-друге, він вміє правильно паркуватися. Навчити людину манерам ми навряд чи зможемо, а от навчити паркуватися – без проблем. Тим більше, що для цього потрібно знати всього лише кілька правил.

Або ви просто можете довіритися нам і спробувати цей план в дію. Варто сказати, що машини з камерами заднього виду паркувати набагато легше. Якщо ж такої камери немає, доведеться задовольнятися дзеркалами заднього виду.

Ось план дій, який допоможе вам правильно припаркуватися і не зачепити стоячі поруч машини:

1. Під’їжджайте до місця парковки і зупиніться трохи попереду нього. Ваше заднє колесо має перебувати паралельно задньому бамперу машини, що стоїть попереду. Поверніть кермо до упору в сторону узбіччя.

2. Здавайте назад до тих пір, поки центр вашого заднього колеса не зрівняється з ближнім краєм машини, що стоїть попереду. Вирівняйте кермо і продовжуйте здавати назад. 

3. Коли друге заднє колесо також зрівняється з краєм машини, поверніть кермо в іншу сторону.

4. Якщо все пішло за планом – заглушіть машину, відкрийте двері, вийдіть з машини, закрийте двері і поставте машину на сигналізацію. І не забудьте насолодитися результатами вашої роботи!

2-7

Джерело autonews.ua

Не пропустіть