Як зрозуміти на шиномонтажі, що тебе «розводять»

Весна, як і осінь – гаряча пора для працівників шиномонтажних майстерень. У потоці клієнтів завжди знайдеться достатньо автовласників, з яких можна «зняти» побільше грошей за допомогою декількох порівняно чесних способів.

Щоб не опинитися в ролі дурня при черговому відвідуванні шиномонтажу, слід знати типові способи і прийоми, за допомогою яких працівники таких закладів «розводять» довірливих клієнтів. Відразу скажемо, що про шоу «накачування шин азотом» ми навіть згадувати не будемо. Судячи з усього, дурників, що клюють на подібну «нанотехнологію», стало настільки мало, що працівники сервісів перестали нею користуватись.

Одним з найбільш робочих способів розкрутити клієнта на додаткові гроші – повідомити, що «соски» на його дисках вже зовсім зносилися і ось-ось порвуться. Мало хто з автовласників не вірить в таких випадках на слово працівникові шиномонтажу і платить – по кілька десятків гривень за заміну. Хоча насправді й старі прослужили б ще довго.

Також варто з обережністю звертатися в шиномонтажні майстерні, де є в наявності обладнання для виправлення дисків. Тут у кожного другого клієнта раптово виявляються гнуті колеса. Якщо ви візуально не виявляєте пошкоджень на своєму диску і нормально їздили на ньому до відвідування сервісу, відмовляйтеся від нав’язуваного вам ремонту – він, швидше за все, необхідний лише для поповнення виручки майстерні.

Ще один спосіб «розводу» не особливо підкованого в техніці клієнта – пропозиції за додаткову плату змастити колісні болти. Нібито для того, щоб потім легше було знімати колесо. По-перше, подібні послуги в нормальних колісних сервісах пропонують безкоштовно. А по-друге, згадайте, з якою легкістю кілька хвилин тому працівник сервісу відкрутив і зняв колеса з вашого авто – і якось обійшовся ж при цьому без всяких мастил!

Є й відверто шахрайський спосіб «доїння» клієнта. Причому, так «розводять» навіть досить досвідчених автомобілістів. Для цього при балансуванні колеса підвішують на балансувальний стенд саморобний «ексцентрик». В результаті прилад показує якісь позамежні показники розбалансованості. За «серйозну роботу» щодо усунення нібито неймовірного дисбалансу з автовласника просять додаткові гроші.

Ну і зовсім нахабний спосіб шахрайства на шиномонтажах – надто низька вартість «перевзування». А в процесі робіт з’ясовується, наприклад, що очищення диска перед монтажем оплачується додатково,або за кожен грам свинцю при балансуванні слід доплачувати окремо тощо.

Тому, заїхавши на підозріло дешевий шиномонтаж, насамперед уточнюйте усі нюанси – щоб не відчути себе потім дурнем.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть


error: Content is protected !!