Як продати старий автомобіль?

Якщо потрібно продати старий автомобіль, потрібно розуміти, що це досить трудомісткий процес, для реалізації якого потрібно затратити багато сил. Важливо оптимально розподілити свій час і отримати найкращий результат при продажу автомобіля. Також необхідно розуміти, з чого необхідно починати продаж старого автомобіля. Перший крок, який потрібно зробити – це зняти машину з обліку. Не рекомендується продавати машину за дорученням. Далі слід зробити передпродажну підготовку, а якщо хочеться отримати максимальні кошти при продажу б / у автомобіля, варто приділити машині особливу увагу, так як машину, вживану, покупці звичайно оглядають спочатку за зовнішнім виглядом, а вже після по технічному стану.

Продати бу автомобіль можна кількома способами

Якщо вам терміново потрібно продати автомобіль то скористайтеся сервісом Выкуп авто за 30 минут от Carprice.ru. Ви швидко продасте автомобіль і не пореживаючи про безпеку.

Найпоширеніший – це продавати машину самостійно. Головне зрозуміти, як продати автомобіль без великих витрат часу і коштів. Можна продавати автомобіль на ринку, для цього потрібно їхати на ринок раніше для того що б зайняти краще місце, якщо достатньо вільного часу це прийнятний варіант. Але все-таки найпростіше помістити оголошення на спеціалізованих сайтах або дати оголошення в місцеву газету. Слід перед публікацією оголошення зробити якісні знімки чистого підготовленого до продажу автомобіля і подумати над якісним текстом опису автомобіля. Після цього залишиться розмістити номер телефону і чекати дзвінків від потенційних покупців.

Ще одним способом продажу автомобіля вважається його продаж в спеціалізованому центрі продажів. В обов’язки такого центру входить швидкий пошук потенційного покупця автомобіля, на максимально вигідних умовах продажу. До плюсом такого способу можна віднести економію часу і нервів, але потрібно пам’ятати, що в замін компанія продала автомобіль бере певний відсоток зазвичай 15-20% від вартості автомобіля. Також існує варіант продажу, який останнім часом набирає обертів – продаж автомобіля в автосалон за допомогою послуги, званої «trade-in». В основному, цією послугою користуються люди, які збираються придбати новий автомобіль в обмін на старий. Актуальним даний тип купівлі-продажу став завдяки оголошеної програмою утилізації старих машин, яка продовжена на 2015 рік.

Суть даного способу в тому, що людина приходить в автосалон вибирає собі новий автомобіль, віддаючи, натомість свій і доплачує різницю між автомобілями. До плюсів можна віднести той факт, що не доведеться витрачати багато часу на продаж машини, а до мінусів відноситься занижена вартість по якій автосалон набуває автомобіль. Ну а багато чи мало – 40 000 рублів за програмою утилізації машин, вирішувати вам.
Не пропустіть