Чи можна обганяти авто нових патрульних? Коментар поліції

Нова поліція поволі з’являється у все більшій кількості міст України. Звичайно, кожного разу у кожному новому обласному центрі водії задають одні і ті ж самі питання, пише drive-news.net

Оскільки патрульні автомобілі обладнані потужними, постійно ввімкненими проблисковими маячками, то у багатьох водіїв виникла дилема: чи можуть вони обганяти патрульну машину, коли в неї ввімкнені проблискові маячки?

Таке питання виникло і у водіїв Ужгороду, де патрульна поліція почала діяти з 29 листопада.

На питання про можливість обгону авто нової поліції надала офіційні коментарі речниця закарпатської поліції Галина Сернівка.

За її словами, постійно ввімкнені проблискові маячки синього кольору призначені для попередження правопорушень та привернення уваги громадян. Обганяти такі автомобілі можна, тим паче, що часто вони рухаються досить повільно. Якщо ж на патрульному авто ввімкнені червоні маячки – то потрібно діяти згідно правил дорожнього руху.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Богдан Ш.

  Хто надав повноваження речнику поліції, МВС і поліції давати тлумачення (офіційні коментарі) Закону України і Постанов КМУ? Вони, як і інші учасники дорожнього руху, повинні дотримуватися вимог ПДР. Є необхідність – внесіть зміни до ПДР (порстанови КМУ). Чому досі філософія – Правила для народу, а для влади власний розсуд? Яка буде довіра народу до поліції, якщо вона почала діяльність з нехтуваня правових норм? Роздавання квіточок на вулиці це не збалансує!..

  • Объективный

   Слід розуміти, що псевдодержава України та органи місцевого самоуправства це корумпована організована злочинна організація, яка керується злочинним, корумпованим, неправовим законодавством, яке не передбачає відповідальності органів псевдодержави, органів самоуправства перед особою ні за порушення прав особи ні за порушення законодавства.

 • Объективный

  Эти гребанные новые менты вообще не дружат не только с законом, но и с головой. Во-первых, нельзя вот так просто ездить с включенными проблесковыми маячками. Согласно п. 2.3. ПДД, в случае приближения транспортного средства с включенным синим проблесковым маячком и (или) специальным звуковым сигналом водители других транспортных средств, которые могут создавать ему препятствие для движения, обязаны уступить ему дорогу и обеспечить беспрепятственный проезд указанного транспортного средства (и сопровождаемых им транспортных средств). Получается, что все водители, потому что это гребенные новые менты включили маячки, должны им уступать дорогу и обеспечивать им беспрепятственный проезд. Во-вторых, все просто привыкнут к мигающим ментам на дороге, и когда этим гребенным новым ментам действительно нужно будет уступить дорогу никто не уступит.