Які автомобілі вдалося викрасти менш ніж за хвилину: ТОП-7 моделей (Фото)

Британські експерти What Car? перевірили сім популярних на місцевому ринку моделей автомобілів і з’ясували, що майже всі вони уразливі перед викрадачами

У дослідженні взяли участь такі автомобілі: Audi TT RS, BMW X 3, DS 3 Crossback, Ford Fiesta, Land Rover Discovery і Mercedes – Benz A -класу. Всі моделі були обладнані системою безключового доступу, а під час експерименту брелок був активний.

Найменше часу – близько 5 секунд – треба було на злом Audi TT RS і DS 3 Crossback. Трохи більше часу у викрадачів пішло на перехоплення сигналу ключа від Land Rover Discovery Sport – хакерам знадобилося 10 секунд, щоб потрапити в салон автомобіля, і ще 20 секунд, щоб виїхати. А ось з Land Rover Discovery авторам експерименту довелося повозитися – на відкриття дверей потрібно вже 20 секунд, а ось виїхати на автомобілі «викрадачі» не змогли.

В цілому майже хвилину зайняв злом і викрадення автомобіля Mercedes – Benz A -класу: 30 секунд, щоб потрапити в салон, і 20 секунд, щоб виїхати. Одні з найкращих результатів продемонстрували Ford Fiesta і BMW X 3. На їх злом і викрадення було потрібно рівно хвилина, з яких 40 секунд зайняло відкриття дверей.

Жодну з протестованих моделей не вдалося викрасти лише в разі, коли брелок був активовано.


Не пропустіть