Складено ТОП-11 ретро-автомобілів, вартість яких постійно зростає (Фото)

Експерти опублікували рейтинг класичних автомобілів, які стали колекційною рідкістю.

Зазвичай вартість уживаних автомобілів з часом падає. Однак існують моделі, ціна яких з роками тільки зростає. Подібні автомобілі стають перспективними для вкладень і інвестицій.

Список дорогих ретро-екземплярів відкриває Fiat 500 1957 року. Легендарний італійський автомобіль обійдеться колекціонерові більш ніж в 30 тисяч доларів. Екземпляр, який вимагає реставрації коштує близько 10 тисяч доларів.

У топ увійшов і Jaguar E Type. Конструктор Енцо Феррарі вважав його найкрасивішим з коли-небудь існуючих автомобілів. Вартість якісного примірника оцінюється майже в 250 тисяч доларів.

Вартість добре збереженого Volkswagen Golf GTi з унікальним дизайном постійно зростає через схильність конструкції автомобіля до корозії.

Особливо високий попит на BMW M3 E30. Вартість автомобіля оцінюється в 100 тисяч доларів.

Porsche 911 з задньомоторнім компонуванням і з нестандартною системою охолодження також користується попитом серед колекціонерів.

У список дорогих ретро-автомобілів увійшли також Ford Mustang, Ford Sierra RS Cosworth, Ford Escort RS Cosworth, Mercedes SL500, Acura NSX і Land Rover Defender.


Не пропустіть