ЗАЗ “Ладога” – запорізький автомобіль 21-го століття (фото)

ЗАЗ-110328 “Ладога” – передньопривідний автомобіль малого класу на базі моделі ЗАЗ-1103 “Славута” Запорізького автомобільного заводу.

Планувалося, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована російським і українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві. Збірку автомобілів “Ладога” планувалося здійснювати на одному з оборонних підприємств в м. Санкт-Петербург.

На брифінгу з цього приводу в числі інших напрямків спільної роботи була названа і розробка фахівцями СП нового автомобіля на базі “Славути”, який передбачався до випуску на загальній компонентній базі. Планувалася, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві.

В новому вигляді старої “Славути” було вирішено використовувати фари від ВАЗ-2110. Застосування нових фар спричинило за собою зміну цілого ряду деталей капота, крил, переднього бампера, що, у свою чергу, продиктувало необхідність нового стильового рішення заднього бампера, таких декоративних елементів як облицювання радіатора, накладки порога і т.д.

LADOGA_1

LADOGA_2

Більше новин


Прокоментуй новину

 • нЕкто

  А что за название такое Ладога? Или это для Рассеи машину сотворили?

 • Анатолій

  Ага і як завжди це гівно захочуть парити в тридорога

 • Алексей

  Ни о чем.Корыто,как корыто,было есть и будет.

 • Вовик

  это можно воспринимать только как неудачную шутку

 • Юрий

  Охренеть, этой новости аж 15(!) лет….

 • Sergiyuk

  Жесть, не машина, а Франкенштейн якийсь, це мабуть шутка якась, передок дісятки зад славути, воно геть не “смотріца”. Я не розумію, що не можуть придумать новий дизайн якийсь? Зліпили аби так отзвітувать – дивіться нова машина.