6 нових поз для сексу в машині

Шум проносяться автомобілів, кроки перехожих, стукіт жезла по склу, звичайно, дратують. Але якщо дивитися на речі позитивно, то саме це і додасть сексу в машині гостроту, якої не вистачає в ліжку.

 

Місіонер – всім хлопцям приклад
Дівчина лежить на відкинутому передньому пасажирському сидінні, ти знаходишся зверху в місіонерській позі. Порадь подружці підняти обидві ноги на крісло: це допоможе тобі проникнути в неї глибше. Перевір, чи міцно закритий бардачок, щоб його вміст не вивалилося на тебе в самий невідповідний момент.

+ Поза не вимагає особливої ​​гнучкості в тілі.
Якщо ти зможеш завести дівчину до ступеня, коли вона почне дряпати тобі спину зубами і в екстазі бити ногами по передній панелі, може спрацювати подушка безпеки.

 

Сусідка зверху
Ти лежиш на задньому сидінні, дівчина сідає на тебе зверху. Хоча на перший погляд (якого-небудь цікавого перехожого) ця поза мало чим відрізняється від звичайної пози наїзниці, в процесі ти зрозумієш, що це не так. Через близькість даху, щоб не битися об неї головою, дівчина буде змушена схилитися до тебе майже впритул. Це подарує тобі нові відчуття. які захочеться повторити ще раз (причому не обов’язково з тією ж дівчиною).

+ Її груди весь час буде прямо перед твоїм носом.
Якщо виникне потреба відтягнути розв’язку, тобі не вдасться відволіктися на вид з вікна.

 

Копітка робота
Якщо зайнятися цим на капоті, ризик бути захопленим (а значить, і рівень адреналіну) зростає в рази. Найпростіше, звичайно, піти по стандартному шляху: попросити дівчину повернутися до тебе спиною і облокотиться на капот. Але якщо ти хочеш показати істинний стиль, поклади подружку спиною на розпалене мотором залізо, закинь її ноги на плечі і приступай.

+ Вплив на точку G в цій позі максимальне.
Тобі весь час буде здаватися, що на вас хтось дивиться

 

Ця жінка у вікні
Місце дії – заднє сидіння. Вона стає на коліна, впираючись долонями в бічне скло, ти прилаштовується ззаду. Щоб не звалитися з крісла, дівчині доведеться зрушити стегна ближче один до одного, ніж зазвичай вона робить в цій позі. Завдяки цьому твій пеніс буде охоплений більш щільно.

+ Поза дає не тільки хороший огляд околиць, але і дозволяє швидко прийняти невинне положення, помітивши наближення пішохідної екскурсії школярів.
Всі скло буде у відбитках долонь.

 

Гра в відкидного
Повністю розклади переднє пасажирське сидіння. Дівчина повинна лягти на нього ниць таким чином, щоб верхня частина тулуба була на задньому сидінні. Підголівник переднього крісла виконає роль підкладеної під живіт подушки, що дозволить тобі ввійти глибше.

+ У цьому положенні дівчині здасться, що твій пеніс став довшим.
Залишиться тільки ілюзією.

 

Між двох крісел
Усади подружку на заднє сидіння, а сам розташуйся між її ніг, вставши колінами на підлогу. Для зручності ноги дівчини слід закинути не для себе на плечі, а на спинки передніх крісел. Це дасть тобі більше простору для маневру у вузькому просторі.

+ Поза, яку майже неможливо застосувати в звичайному ліжку.
Висота крісла, твій зріст і особливості анатомії дівчата можуть перешкодити задуманому.
Не пропустіть