ТОП-7: найнеймовірніші інноваційні колеса

Колеса є одним з найважливіших елементів автомобіля. Саме тому сьогодні багато розробників прагнуть впровадити новітні розробки на їх виробництво. Розумні колеса, колеса, які не бояться бездоріжжя та інші новинки, які можуть порадувати автомобілістів незабаром, зібрані в нашому огляді, пише infokava.com.

Інноваційні колеса, які здатні радикально змінити автомобіль.

1. Kumho’s Maxplo

Концептуальні колеса Kumho’s Maxplo були представлені у 2015 році. Ці колеса, у разі їх появи на ринку, можна буде охрестити першими дійсно “розумними”. Причина тому криється в можливості зміни їх фактуру. Наприклад, колеса можуть підлаштовуватися в автоматичному режимі під певний сезон, погоду і навіть дорожнє покриття.

2. iFlex

Нові колеса iFlex, або як їх називають самі творці “безповітряні шини” – це дійсно нове слово в автомобілебудівництві. Колеса майже повністю зроблені з гуми і не потребують накачування. Створені вони були компанією Hankook Tire, яка спеціалізується на випуску колес. В даний момент йде випробування шин.

3. Loopwheels

Рік, що минає, запам’ятався ще одним яскравим стартапом – “розумними” велосипедними колесами Loopwheels. Головна особливість цих коліс полягає в їх амортизуючих елементах. Ці елементи дозволяють майже на 100% нівелювати негативний ефект дорожніх ям. Знадобитися такі колеса можуть, як велосипедистам, так і для інвалідних колясок.

4. Roadless Wheel

Гнучкі колеса Roadless Wheel також призначені для додаткової амортизації. Однак на відміну від попереднього пункту, такі колеса ставляться на автомобіль. Більш того, призначені вони для боротьби зовсім не з звичайними ямами на дорогах, а для їзди по місцях, де доріг немає в принципі.

5. Mattracks Ford F-350

Гусеничні колісні бази – зовсім не вигадка. Більшість з нас бачили щось подібне у фільмі “Таксі”. Насправді ж, Mattracks Ford F-350 дуже практична річ, що полегшує їзду в зимовий період, а також по бездоріжжю в зимових умовах. Встановити Mattracks Ford F-350 можна майже на будь-який транспортний засіб.

6. “Крабові колеса” Airtrax

Основний недолік чотириколісного шасі цілком очевидний навіть для людини абсолютно не обізнаній у техніці і інженерній справі. Така база не може рухатися вбік, у всякому разі, якщо колеса не можуть бути вивернуті на 90 градусів. Інженери американської компанії Airtrax вирішили цю проблему, створивши “крабові колеса” спеціально для навантажувачів та аналогічного вузькоспеціалізованого транспорту.

7. Мімімішні колеса

Будь колесо можна зробити в наш час “особливим”. Красиві і безглузді ковпаки, підсвічування, перетворюються у візерунок під час їзди та багато іншого. Різноманітність декоративних елементів для коліс сьогодні дуже багате.


Не пропустіть