Неймовірно: швидкісне шосе, яке проходить через 16-ти поверховий будинок (Фото)

Японці завжди славилися своєю креативністю в плані оптимізації простору, але це рішення поставило свого роду рекорд! Вони провели швидкісне шосе прямо через корпус 16-поверхової будівлі. А вся справа в законах. У 1983 році власники землі під будівлею вирішили перебудовувати наявну тут нерухомість, але зіткнулися з забороною міської влади в зв’язку з затвердженим планом будівництва дороги.

Однак власники не здалися і після тривалих переговорів з корпорацією, що прокладає шосе, досягли компромісу. 16-поверхову висотку побудували так, щоб дорога проходила наскрізь неї в проміжку з 4 по 8 поверх, а в самій будівлі на цих поверхах знаходяться тільки сходи і ліфти. Шосе в місці перетину оточене спеціальною конструкцією, що захищає будинок від шуму і вібрації.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Гостья

    От читаєш, дивишся, переглядаєш, і бачиш , і розумієш. що японці тільки в 2016- роблять такі дороги які українці вже десятки років роблять і над 20- поверхівками і попід ними і між ними. Тобто ідеш, і душа радіє, які чудові у нас дороги . А якщо гуцули не пустили б правителів наших в Яремче, Буковель, Гуту, а всіх в Крим, от життя б настало…