ЗАЗ “Ладога” запорізький автомобіль 21-го століття (фoтo)

ЗАЗ-110328 “Ладога” – передньопривідний автомобіль малого класу на базі моделі ЗАЗ-1103 “Славута” Запорізького автомобільного заводу.

Планувалося, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована російським і українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві. Збірку автомобілів “Ладога” планувалося здійснювати на одному з оборонних підприємств в м. Санкт-Петербург.

На брифінгу з цього приводу в числі інших напрямків спільної роботи була названа і розробка фахівцями СП нового автомобіля на базі “Славути”, який передбачався до випуску на загальній компонентній базі. Планувалася, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві.

LADOGA_1

В новому вигляді старої “Славути” було вирішено використовувати фари від ВАЗ-2110. Застосування нових фар спричинило за собою зміну цілого ряду деталей капота, крил, переднього бампера, що, у свою чергу, продиктувало необхідність нового стильового рішення заднього бампера, таких декоративних елементів як облицювання радіатора, накладки порога і т.д.

LADOGA_2

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Михайло

  Ну це справжній джиперожець, ще дзеркала від велосіпеда бракує і шланга від пралки! Жах!

  • Сергей

   Пусть купят лицензию на сборку Ауди 80 на 89 платформе и не позорятся такими мутантами. И название вражеское выбрали.Почему у Тоеты есть Секвоя,а у нас не может быть Смерека

 • Дядько

  І в результаті отримали путінсько-кучмівське гівно, яке нікому не потрібне.

 • 1

  Это гибрид морда от лады жопа от таврии вы шо ебанулись!