Як правильно проїхати складне перехрестя?

Перехрестя з круговим рухом більш складне, ніж інші. На нього поширюються окремі вимоги Правил. Але при цьому не варто скидати з рахунків і інші норми ПДР. Пропонуємо нашим читачам розібратися з дорожньою ситуацією, яка може трапитися на перехресті з круговим рухом.

До такого перехрестя наближаються два автомобілі, наприклад, червоного і синього кольору. Перед перехрестям встановлено дорожній знак 2.3 «Головна дорога» разом з табличкою 7.8, що вказує напрямок головної дороги. Червона машина їде по крайній лівій смузі, а синя – по крайній правій. При цьому на перехресті перше з авто продовжує рух прямо, а друге – повертає ліворуч. Якщо ці транспортні засоби будуть їхати з приблизно однаковою швидкістю, то гіпотетично може статися ДТП – червона машина в’їде в синю, що повертала ліворуч, пише autocentre.ua.

У зв’язку з цим питання – хто з водіїв буде винен у цій аварії і чому?

Ваші варіанти залишайте на сторінці MMR у facebook.com.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Олексій

  Червона автівка повинна пропустити синю, тому як у нього поміха з правого боку 🙂

  • Паласатий кiт

   Червоне авто може рухатися в напрямках – прямо або наліво,
   Сине авто може рухатись в напрямках прямо, або направо.

   Для руху у других напрямках автомобілі повинні зайняти другі смуги руху.

 • віталій

  синя пропускає червону ! Червона машина на головній і продовжує рух по головній !

 • Юлия

  Оба автомобиля изначально заняли не правильное положение для маневра. Но в предложенной ситуации уже по помехе справа уступает красный, так как они находятся в равнозначных условиях, как при обоюдном перестроении.

 • Вазіком

  Синя повинна зайняти ліву смугу для подовження руху і поворота ліворуч.

 • Серг

  какие странные комментарии. В правилах же все четко расписано. Если бы был знак кругового движения, то синий прав, красный не прав. Если знака нет (в данном случае, почему-то, именно так), то не прав синий, а красный просто едет прямо, что не запрещено делать из левого ряда.

 • МИКОЛА

  ЧЕРВОНА ПРОПУСКАЄ СИНЮ