Вражаюче видовище: розкішний японський тюнінг Nissan GT-R

Японська компанія Kuhl Racing & Hybrid з Нагої придбала реноме ательє, яке сповідує особливу естетичність. Її модерністські творіння привертають місцеву молодь, втім і від американських клієнтів надходить чимало замовлень, пише fishki.net .

Дизайнерські вишукування завжди знаходяться поряд з грунтовними технічними переробками. Свіже творіння майстрів днями бачили відвідувачі Токійського автосалону, присвяченого тюнінгу.

Наступний шедевр Kuhl Racing створювала разом з Artisizawa Project. За основу взяли стандартний Nissan GT-R і перетворили його на суцільний ексклюзив. Те, від чого неможливо відвести погляд, отримало декілька операцій. Спочатку кузов дообладнували китом wide body – розширеними колісними арками і порогами, іншими бамперами, заднім антикрилом. Потім панелі піддалися гравіюванню, за ними було хромування, а фінішним етапом стало фарбування золотим лаком.

Вірні власним принципам, тюнери Kuhl Racing покрили хромом силовий агрегат V6. У результаті форсування його потужність підвищилася до 820 к.с., зокрема за рахунок нових турбін нагнітача і титанової випускної системи. Крім того, запроваджено пневмопідвіску і встановлено колісні диски Works. Які думки наводить цей яскравий проект? Хіба що одну: в житті завжди є місце тюнінгу.


Не пропустіть