В Україні буде ще більше бетонних доріг

Компанія «Автомагістраль-Південь» зробила капітальну інвестицію в бетонний завод Liebherr Betomix, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі підприємства.

Головне завдання сучасного заводу – забезпечити бетонною сумішшю з необхідними характеристиками та найкращої якості новий німецький бетоноукладач WIRTGEN SP-124, який наразі влаштовує верхній шар цементобетонного покриття на ділянці км 165+000 – км 172+000 дороги Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» та був придбаний компанією «Автомагістраль-Південь» цього року.

Liebherr Betomix є сучасною бетонозмішувальною установкою, до складу якої входять двовальний змішувач бетону примусової дії, бункери, дозуючі стрічки, силоси для цементу. Загальний об’єм силосів – 480 т. Продуктивність установки складає 150 кубічних метрів бетону на годину.

Даний цементобетонний завод демонструє високу точність дозування складових суміші згідно рецепту, рівномірне перемішування суміші. Вся його робота автоматизована та контролюється за допомогою сучасного програмного забезпечення Liebherr.

Дане виробництво також укомплектовано сучасною випробувальною лабораторією, яка забезпечує контроль якості виробленої продукції. Діюча система контролю є комплексною. По-перше, відбувається вхідний контроль компонентів – щебню, піску, цементу тощо. По-друге, здійснюється кілька етапів контролю якості вже виготовленої бетонної суміші. Безпосередньо перед влаштуванням бетон перевіряють на відповідність характеристикам, зокрема таким як рухливість, кількість залученого повітря тощо. Крім того, відбираються контрольні зразки кожної партії бетону. Випробування міцності на стиск та розтяг при згині цих зразків тестують на 7-й та 28-й день.

Лабораторія заводу має підтверджену спроможність проведення вимірювань відповідно до вимог ISO 10012:2005 та має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для здійснення випробувань.

Новий завод знаходиться в с. Возсіятське, Єланецького району Миколаївської області – в безпосередній близькості від місця проведення дорожніх робіт на дорозі Н-14. Вдале розташування заводу дозволяє максимально скоротити час та відстань доставки суміші. Адже середня відстань, на яку автомобілі доставляють бетонну суміш, складає 5-7 км.

Додатковою перевагою є модульна конструкція бетонного заводу Liebherr Betomix, що дозволяє розгорнути виробництво бетону та лабораторний контроль на новому місці протягом 20-25 днів.


Не пропустіть