П’яний скутерист вразив непередбачуваністю на дорозі (ВІДЕО)

Схоже, чоловік на скутері був сильно п’яний, але вирішив відправитися у своїх справах на особистому транспорті, не забувши при цьому надягти шолом, пише gogetnews.info.

Героя ролика так штормило, що скутер не міг їхати по прямій і відчайдушно виляв з боку в бік, небезпечно зближуючись з іншими учасниками руху, включаючи вантажівку, і змушуючи решту водіїв гадати, куди саме він вріжеться.

Нетверезий водій виявився неймовірно везучим: йому вдалося уникнути практично всіх небезпек, хоча, здавалося, що він ось-ось стане винуватцем аварії.

Втім, розв’язка виявилася цілком логічною: в останній момент, коли водій автомобіля, який зняв ситуацію на відеореєстратор, вже зважився обігнати небезпечного сусіда, той несподівано влетів у задню частину припаркованої машини.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • КОРОВЬЕВ

    Побольше бы таких дебилов! Цирк недёшев (особенно на семью), а тут ОПА – и одним бакланом меньше, и нахаляву, как говорится, и позитив и тот адреналинчик вначале! Поверьте, это не Энштейн, в ролике молдову поймал, – это ДАУН-поглотитель. Он ничего для страны, кроме аварийных ситуаций не создаст (разве что гости, вот уже 20 минут смех никак не остановят)!