Porsche показав надруковані в 3D поршні (Фото)

Компанія Porsche вирішила друкувати на 3D-принтері поршні для двигуна 911 GT2 RS.

Демонстраційний друк відбувся в партнерстві з двома німецькими компаніями Mahle і Trumpf. Щоб продемострувати можливості нових поршнів, після друку, обробки та перевірки на наявність дефектів, вони були поміщені на стенд, де з протестували в 200-годинний цикл роботи.

Результатами партнери залишилися задоволені, тому що надруковані поршні на 10% легші, жорсткіші і мають вбудовану і закриту систему охолодження, яку неможливо додати до поршня за допомогою звичайного кування. Завдяки такій системі температура в зоні кільця поршня знижується більш ніж на 20 градусів за Цельсієм.

Для друку використовується металевий порошок від фірми Mahle, який завантажують в 3D-принтер від Trumpf, що використовує лазерні промені для нагріву і плавлення порошку. В результаті, надруковані поршні здатні збільшити потужність мотора на 30 к.с. Все б добре, але Porsche поки не готовий друкувати поршні для своїх серійних моделей, проте обіцяє налагодити цей процес років через десять. Трохи раніше, можливо, такі поршні отримають трекові авто марки.


Не пропустіть