І «шестисотий» Mercedes може виручити «Жигуля» (фотофакт)

0

Що може бути гірше для автомобіліста, ніж заглохнути посеред дороги? Виявляється, взяти на буксир поламану машину готові люди, від яких цього найменше очікуєш, пише autocentre.ua.

Цей випадок стався на одній з київських вулиць на початку березня. Власник ВАЗ-2101 вирішив викотити свого улюбленого залізного коня з гаража і покататися по сонячної погоді. Однак поважний вік машини дався взнаки – «копійка» стала посеред дороги, наполегливо відмовляючись рухатися далі. Будь-які спроби завести машину виявилися марними.

Що ж, залишилося тільки два рішення. Перше – викликати евакуатор. Однак воно відразу відпало, адже для водія «Жигулів» це чимала сума – тут дай Бог на бензин назбирати. Залишився другий варіант – проситися на буксир. Але виявилося, що зробити це теж непросто. Водії іномарок байдуже дивилися на водія «копійки» з тросом в руках у дороги.

І тут сталося диво. Благань власника «Жигулів» почув хто б міг подумати – водій Mercedes-Benz S-класу. Його чорний лімузин спритно доставив заслуженого ветерана додому. Спасибі, що ще не переплелись дійсно чуйні водії, готові прийти на допомогу в будь-який момент.


Не пропустіть