Вражаюче видовище: як під час руху автомобіль втратив колесо

Технічний стан багатьох радянських автомобілів залишає бажати кращого. Так, у одного представника сімейства ВАЗ на дорозі під час руху відвалилося колесо, пише avtovod.org.ua.

Подібні випадки змушують переглянути ставлення до передбачуваного поверненню обов’язкового техогляду транспортних засобів в Україні.

Нагадаємо, що виконання окремих пунктів Угоди про асоціацію України та ЄС вимагає від нас введення обов’язкового техогляду на всі види транспорту.

З 2011 року скасовано проведення обов’язкового техогляду приватних автомобілів уповноваженими органами. Техогляд обов’язковий тільки для транспорту, який використовується в комерційних цілях: для вантажівок, автобусів, таксі.

Основною причиною скасування цієї процедури стала її низька ефективність як контрольної функції, що забезпечує безпеку на дорогах, а також високий рівень корупції в структурах, що видають документи про проходження ТО.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Виталий

    Что, уже развернулась рекламная кампания за возврат техосмотра?! Вот уже негодяи! Только бы содрать с людей! Что изменилось?

  • Влад

    У автомобиля отвалилось колесо. Спрашиваю у автора: а при чём здесь “техническое состояние советских автомобилей” и при чём здесь “евротехосмотр”? Если “баран” не закрутил колёсные болты. И если этот же баран не заметил ужасного стука незакрученных болтов перед тем, как колесо окончательно отвалилось.

  • Ветер

    Состояние авто зависит от того, как водитель (владелец) его обслуживает. Автор не видел, как иногда новенькие иномарки, по первому гололеду попадают в ДТП? Почему спрашивается, они же новые!? Да потому, что резину менять надо и стиль езды тоже… Вот для автобусов (пассажир) действует техосмотр до сих пор и что? Приезжай в Полтаву, выйдем вместе, сделаю экскурсию. Посмотрим на этот транспорт, прошедших техосмотр и возящий людей…