Європейці відмовляються від автомобілів з ГБО

Статистика продажів нових легковиків в Європі свідчить про те, що число реєстрацій автомобілів з ГБО знижується, в той же час гібридів і електромобілів – зростає, пише autotheme.info.

Європейці зберігають стабільність у всьому – навіть в покупці автомобілів на альтернативних видах палива. Згідно з даними Європейської асоціації автовиробників (АСЕА), любителів екології в Старому Світі залишається стабільна кількість. Просто вони менше купують автомобілів з ГБО, а більше – гібридів і електромобілів.

Згідно з даними АСЕА, у другому кварталі 2016 року в ЄС купили 147 784 автомобіля на альтернативному паливі. Це всього на 0,6% більше, ніж у другому кварталі 2015 року. А ось динаміка продажів в залежності від типу палива відрізняється серйозно. Так, європейці купили на 20,8% менше легковиків з ГБО (всього 50211 штук). У той же час число реєстрацій гібридів і електромобілів зросла. Так, гібридних машин було продано 63 707 одиниць (+ 22,6%), електричних – на 7,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільше перейнялися машинами на альтернативних видах палива в Іспанії (позитивна динаміка в 84,4%), а також Великобританії (+ 18%). Там спостерігалося зростання попиту саме на гібриди і електромобілі. А ось на батьківщині газобалонного обладнання – Італії, звідки поставляються багато комплектів ГБО в Україні, відбулося зниження реєстрацій нових автомобілів на пропан-бутан (-14,7%). Одночасно на 46% зросли продажі гібридів.

Цей факт демонструє, що якщо раніше італійці і жителі інших країн Європи дбали про екологію і зменшенні витрати палива, купуючи автомобілі з ГБО, то тепер вони переходять на гібриди.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Bruks

    Заказная статья для лохов. Ну не откажутся Украинцы от машин на газу также как и не отказываются от машин на газу и в Европе. Не статья, а бред.Олигархи уже прям не знают, что писать, чтобы обосновать цены на газ для авто. То пишут про какой то дефицит газу, то пишут про какую то девальвацию гривны на 50 копеек, то эта статья. Когда вы уже нажретесь уроды. Гривна обесценилась на 50 копеек, а газ подорожал на 5 грн.