Розробили технологію, яка нанесе удару бензиновим автомобілям

Уже в 2019 році в Шотландії побудують завод, який буде виробляти віскі-біологічне паливо для подібних автомобілів, передає Радіо Максимум.

Поки компанія Tullibardine Perthshire випустила на випробування авто, двигун якого працює на біобутанолі, – паливі, яке отримується від відходів при виготовленні віскі: відпрацьованих зернових барвників, м’яса та залишків дистиляції.

“При виготовленні біобутанолу використовується традиційний процес ферментації – АБЕ”, – підкреслив глава виробництва.

Він додав, що щорічно завод з виробництва улюбленого напою шотландців залишає близько двох мільярдів і майже 750 тонн зерна. Вони можуть бути використані для створення біобутанолу – цей проект може принести близько сотні мільйонів фунтів щорічно.

Примітно, що вносити зміни в конструкцію такої машини не потрібно. За словами журналістів, які тестували автівки, і по відчуттях нічого не змінилося. Машини їздять так, наче вони заправлені звичайнісіньким бензином.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • М’яса там точно нема! А вироблений біобутанол додають до бензину поки що близько 10%. Отже ніякого удару по бензиновим авто ніхто наносити не збирається. Економія бензину на 10% за рахунок відходів це і є та перевага про яку намагається повідомити компанія Tullibardine Perthshire.

  • николай

    МАФИЯ БЕНЗИНОВАЯ ВСЕ КОНТР.

Коментувати