Нова авто-афера: якщо ви побачите це на лобовому склі – тікайте

У злодіїв і шахраїв нескінченний список винайдених методів дістатися до нашого майна. Варто зробити лише один невірний рух, і ви можете втратити не тільки, наприклад, машини, але і навіть життя. Всього за якісь секунди.

Сьогодні автомобільні сигналізації стають все складніше зламувати, вони обладнуються такими системами, які надають відмінний рівень надійності і безпеки. Але злодій теж не сидять, склавши руки. Вони знаходять нові способи вчинити злочин.

Уявіть, що ви припаркували машину біля магазину, пішли за покупками, повернулися з повними руками, завантажили пакети в багажник, сіли, завели машину і помітили, що під двірниками на склі лежить купюра, і досить велика.

Що ви подумаєте? О, удача! Яка радість! Ан ні … Це всього лише хитрий хід, щоб вкрасти вашу машину. Купюру кладуть саме туди, оскільки вам доведеться вийти з машини, щоб дістати її. Особливо часто такі випадки відбуваються на парковках і у гаражів, де машини стоять носом до стіни, і купюру помітити складно, поки не від’їдеш. Ви помічаєте гроші, виходьте, залишаючи машину заведеною, злочинець стрибає за кермо і миттєво укочує з-під вашого носа. Ви навіть не встигнете нічого збагнути, так швидко і несподівано все відбудеться.

Подібний випадок стався з молодою мамою Кірі із США. Дівчина робила покупки до Різдва. Коли вона була на шляху з магазину, помітила банкноту під двірником. Вона спочатку подумала, що хтось зробив їй сюрприз до свята (а що подумали б ви на її місці ???)

Вона зупинилася, вийшла і взяла купюру. Тут дівчина зрозуміла, що та фальшива. На ній навіть був напис: “Ха! Ти ж вирішила, що вона справжня, правда? “На щастя, Кірі помітила гроші лише в дорозі, а не тоді, коли сідала в машину. Тільки уявіть – з нею був однорічний син, який сидів на задньому сидінні. А якби все сталося інакше? Страшно подумати!

Будьте пильні, дорогі наші водії та пасажири! Завжди пам’ятайте: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Не дозволяйте тим, хто апелює до людських таємних бажань, маніпулювати вами і вашими близькими.

Більше цікавих матеріалів та свіжих новин читайте на сторінці MMR у facebook

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Михаил

    Не перестаю удивляться недалеким журналистам! Ну, кто еще мог найти подобный случай в США, и дать бесплатный совет нашим уродам, угоняющим машины? Давайте, действуйте, вот вам новый, еще неизвестный нам способ!

  • Юрій 48

    Повна маячня. Який шанс що водій помітить купюру вже коли заведе машину, а не раніше чи пізніше, і ще й при цьому він буде один? Як що хтось наважується на таке тоді йому було би набагато простіше і надійніше використати електро шокер, чи газовий балончик.

  • Коля

    о, ідіоти крітіканти одні в коментах, то напишіть краще! придурки)