В Україні готують новий бронеавтомобіль Барс-6 (фото)

Як уже повідомляв AUTO-Consulting, корпорація “Богдан” має намір стати активним гравцем на ринку військової техніки. Ще восени у Києві дебютував 8-тонний бронеавтомобіль Барс-8. Тоді ж було анонсовано і появу більш легкої моделі тактичного бронеавтомобіля Барс-6, пише o-doroge.com

Як вдалося дізнатися кореспонденту AUTO-Consulting, роботи зі створення Барс-6 йдуть повним ходом. Більше того, на заводі в Черкасах вже виготовлений корпус експериментального броньовика. Він нагадує машину, яку рівно рік тому показали Президентові України Петру Порошенку, але є й багато відмінностей.

При створенні Барс-6 були враховані всі зауваження. отримані в результаті тестів першого прототипу, а також аналізу експлуатації інших бронеавтомобілів, і в першу чергу, Kraz Koguar.

Богданівський броньовик повинен вийти істотно дешевшим за рахунок використання більш простого шасі. Богдан Барс-6 буде виконаний на шасі KIA Military, а точніше на базі пікапа Kia KM450. Бронеавтомобіль укомплектований 3,9-літровим дизелем Hyundai потужністю 139 к.с., механічною КПП і має масу 5,6 т. Бронекорпус має рівень захисту Stanag +4569 Level 1.

Проходить посилену програму тестування і Богдан-8. Його постійно ганяють по полігону, вносять зміни в підвіску і конструкцію дверей. Нагадаємо, що Барс-8 виконаний на платформі пікапа Dodge Ram. Бронеавтомобіль вийшов зручним, продуманим, з великим відсіком для десанту і розрахований на екіпаж 2+8 осіб. Він також має захист рівня Stanag +4569 Level 2, оснащений 6,7-літровим дизелем Cummins потужністю 385 к.с.

Обидва бронеавтомобілі Богдан поки знаходяться у стадії експериментальних. Поставки їх силовим структурам поки не почалися.





Більше новин


Прокоментуй новину

  • Вася

    Кому потрібні автомобілі рошена “Барс” з рівнем захисту Станаг -1 і Станаг-2 ?? Це найнижчі рівні захисту по 6-и бальній системі Станаг. Така машина захищає тільки від звичайних куль, не бпонебійних. Також немає пртимінного захисту від фугасів, а тільки від ручних протипіхотних гранат і протипіхотних мін. Це не машина, а катафалк на колесах! Цікаво, а чи посадив би парашен в цю машину свого синочка? Чи можна тільки садити в такі машини простих пацанів, в якості фаршу?