В Україні змінять правила дорожнього руху – Аваков

Кабінет міністрів України у середу на своєму засіданні розглядатиме низку законодавчих ініціатив, які дадуть можливість зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод в Україні.

Про це повідомив у понеділок міністр внутрішніх справ України після церемонії нагородження працівників органів системи МВС до Дня захисника України, коментуючи трагедію, що сталася у Харкові внаслідок ДТП, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Невідворотність покарання винних у таких трагедіях, що сталася у Харкові, повинна бути забезпечена законами і судовим рішенням. У середу на засіданні уряду ми внесемо деякі ініціативи щодо законодавчих правок з тим, щоб ми могли мінімізувати кількість ДТП”, – сказав Аваков.

За його словами, це необхідно зробити і з огляду на те, що в Україні цього року на 13 відсотків зросла кількість дорожньо-транспортних пригод порівняно з минулим роком. “Ми повинні відреагувати. І це будуть законодавчі норми, які ми запропонуємо. Серед них – законодавча норма, яка стосуватиметься відеофіксації дорожнього руху”, – зазначив міністр.

Джерело ukrinform.ua


Не пропустіть