Український КрАЗ показав свої можливості іноземним експертам (Відео)

27 грудня Кременчуцький автозавод відвідали представники бізнес-кіл Західної Африки. На українське підприємство вони приїхали, щоб ознайомитися зі зразками продукції ПАТ «АвтоКрАЗ» цивільного і подвійного призначення. Гостей з далекої країни не злякали наслідки снігопаду і затори на дорогах, які були в той час, пише офіційний сайт КрАЗу.

В рамках візиту гостям із Західної Африки показали лінійку серійної і нової техніки, що випускається автозаводом. Особлива увага західних бізнесменів залучили автомобіль-рефрижератор на базі КрАЗ-5401Н2 (4х2) і автоцистерни для перевезення питної води на базі повнопривідних шасі 6х6 і 4х4. Вони відзначили, що доставка води і продовольства в віддалені регіони країни – найактуальніша проблема в їхній країні.

З величезним інтересом гості оглянули автомобілі подвійного і військового призначення: КрАЗ-6322, КрАЗ-5233, важку бронетехніку КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіону, КрАЗ-Халка. Свою зацікавленість вони пояснили тим, що ці моделі дуже затребувані в Африці. Знімали на відео і аплодували КрАЗ-Шреку, який блискуче показав свою високу прохідність по сніжному покриву висотою 1,7 метра.

Крім іншого, гостям показали навчальний центр підприємства, який отримав високу оцінку за сучасне технічне оснащення класів, оригінальні діючі макети вузлів і агрегатів, інтерактивні схеми різних систем автомобіля. Вони відзначили, що навчання техніків і водіїв дуже важливо для надійної роботи машин і вони вітають закріплене у зовнішньоекономічних контрактах положення про навчання механіків і водіїв і видачі відповідних сертифікатів підприємства.

Слід зазначити, що Африканський ринок як і раніше в структурі експортних продажів ПрАТ «АвтоКрАЗ» займає лідируючі позиції. Крім військових машин, тут активно використовується різна спецтехніка КрАЗ, лісовозна техніка для транспортування колод з непрохідних джунглів на переробні заводи, повнопривідні самоскиди для будівництва доріг та ін. «АвтоКрАЗ» має намір активно розширювати свою присутність в країнах Африки.


Не пропустіть