Ніхто не без гріха: як поліція порушує правила паркування

Лучани стверджують, що нова патрульна поліція теж порушує правила паркування, пише lutsk.rayon.in.ua.

Полісмен припаркувався у невідведеному для цього місці, а в відповідь на зауваження лучанина сказав: «Не заважайте працювати».

Про такий інцидент написав Vadik Trofymuk у спільноті «Наш Луцьк» у Facebook.

Він каже, що на його просте зауваження, що патрульна машина стоїть у не відведеному для неї місці, пан поліцейський сказав: «Не мішайте мені працювати». І закрив вікно машини.

«На моє прохання відчинити вікно для розмови у відповідь я почув тишу. Після того, як поліціянт закінчив «свою працю», і біля машини зібралося багато люду, він все-таки вийшов з авто. Патрульна машина стояла так, що людям, які виїжджали з другорядної дороги, просто не було видно транспорту», – обурюється лучанин.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Андрій

    спеціально для Vadik Trofymuk і для автора статі який теж не знає ПДР. витяг з ПДР 3.1
    Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.