Нова Honda із вражаючим дизайном: розкриті перші дані (Фото)

Японська марка розповіла про свій новий компактний електрокар з найкоротшою назвою.

Нагадаємо, що Honda е – це абсолютно новий мікрокар, який стане першим серійним електромобілем марки на європейському ринку. Крім електричного мотора, яким сьогодні вже складно здивувати, нова «Хонда» буде відрізнятися оригінальним дизайном в стилі ретро і дуже незвичайним салоном з трьома великими дисплеями. На один буде виводитися вся необхідна водієві інформація, а два інших відповідають за мультимедійну систему та всілякі налаштування автомобіля (вони фактично зайняли весь простір від стійки до стійки).

Відомо, що Honda е базується на абсолютно новій платформі і має ідеальне розприділення маси по осях в пропорції 50:50. Електромотор, потужність якого поки не розкривається, встановлений на задній осі, а літій-іонна батарея розташована під підлогою. Потужність батареї з рідинним охолодженням складе 35,5 кВтг, що дозволить новій Honda е проїжджати на одній зарядці трохи більше 200 км.

До слова, це зовсім небагато на фоні інших електрокарів, які нерідко пропонують 400-600 км пробігу. Втім, в Honda впевнені, що жителям європейських міст більше просто не треба.

Поповнити заряд батареї до 80% можна буде всього за півгодини за допомогою швидкої зарядки. Крім того, модель буде сумісна з зарядкою змінним струмом стандарту Type 2 і постійним струмом стандарту CCS2. Порт зарядки у Honda е буде вбудований в капот, доступ до якого буде закривати скляна панель зі світлодіодним підсвічуванням.

Очікується, що серійний варіант нового хетчбека Honda е дебютує до кінця цього року. Втім, незважаючи на те, що повноцінної прем’єри поки не відбулося, компанія (так кажуть в Honda) вже отримала 30 000 попередніх замовлень (!) На автомобіль від європейських клієнтів. Перші поставки замовникам почнуться не раніше весни 2020 року.


Не пропустіть