7 порад, які стануть в нагоді автомобілістам у лютому

Цьогоріч українські автомобілісти майже не стикались із «зимовими» проблемами. MMR дасть декілька цінних порад, які допоможуть автомобілістам в останній місяць зими.

Перш за все варто забути про ранню зміну зимової гуми. Синоптики повідомляють про те, що скоро можуть початися затяжні морози, снігопади і хуртовини, які торкнуться більшу частину України.

Розмітка, укрита снігом, є абсолютно нормальним явищем взимку, проте все ж не варто виїжджати на виділені смуги, які призначаються для громадського транспорту, для здійснення повороту.

Не забувайте очищати автомобіль від снігу, оскільки величезний замет на даху може нагадати про себе в невідповідний час. Він може з’їхати на лобове скло перекривши огляд вам, або «відправиться» інше авто, що може викликати випадкову ДТП.

Необхідно ретельно підійти до вибору оливи, оскільки з в’язкістю 10W-40 можуть виникнути проблеми з ранковим запуском двигуна.

Варто убезпечити себе поклавши в автомобіль кілька теплих речей і мініатюрну лопату. У разі поломки можна буде зігрітися, а лопатка стане незамінним інструментом, якщо доведеться розчищати замет щоб вибратися із «снігового полону».

Приділіть увагу тому, щоб завчасно позбутися від вологи в паливній системі – використовуйте спецзасоби.

Одним з найбільш важливих правил під час зимової їзди є дотримання швидкісного режиму і контроль дистанції до автомобіля, що їде попереду.


Не пропустіть