Moffett E-Series — перші в світі електричні навантажувачі на літій-іонному акумуляторі

Навісні вилкові електричні навантажувачі Moffett E-Series ідеально підходять для міст, де низький рівень шуму та нульовий рівень викидів мають першорядне значення. Навантажувачі Moffett E-Series працюють на літій-іонній технології, що зменшує сукупну вартість експлуатації та значно підвищує рентабельність.

Навісні вилкові навантажувачі Moffett — один з маловідомих різновидів цієї техніки в Україні, притому їх активно застосовують у США і Європі. Уже сама назва — truck-mounted forklifts (TMF) — вказує на основну їх особливість: ці легкі і компактні навантажувачі можна швидко, зручно, не займаючи взагалі місця в кузові, причіплювати ззаду на автотранспортний засіб і перевозити разом з вантажем. Що дозволяє перевізнику значно скоротити свої витрати: адже з власним навантажувачем він не тільки економить на вантажно-розвантажувальних роботах, а й має можливість самостійно здійснювати завантаження/розвантаження.

Навісний навантажувач Hiab Moffett — це триколісний вилковий навантажувач без противаги. Електрокара Moffett перевозить вантаж всередині власної рами, що забезпечує стійкість як вантажу, так і самого навантажувача.

Вже більше 70 років Moffett випускає дизельні вилкові навантажувачі. А в останні роки Hiab Moffett розпочав випуск електричних навісних вилкових навантажувачів Hiab Moffett покоління E.

Виробник Moffett пропонує 2 модифікації електричних навантажувачів: Moffett E2 (вантажопідйомність — 1500 кг) та Moffett E4 (2000 кг).

Потенційними користувачами нових моделей Moffett E2 та E4 є підприємства, які працюють в межах міста, де неприпустимий шум, що надає можливість працювати навіть у нічний час, а також компанії, які вивантажують продукти з вантажівки на склад.

Електричні навантажувачі Hiab Moffett оснащені сучасним електродвигуном змінного струму та захистом за стандартом IP65 (ступінь захисту від проникнення), щоб вода і пил не могли потрапити в двигун та електричні деталі.

Компанія Moffett працює над тим, щоб рівень шуму в електричних навантажувачах не перевищував 60 дБ.

Навантажувачі Moffett E2 і E4 можуть працювати від трьох до п’яти годин без підзарядки. Завдяки вбудованому зарядному пристрою їх можна заряджати як від звичайної розетки, так і в режимі безперервної підзарядки, коли навантажувач знаходиться на автомобілі. Крім того, втілена технологія рекуперації енергії: акумулятор підзаряджається при натисканні на гальма в процесі роботи.

Це перші вилкові навантажувачі, які працюють на літій-іонних акумуляторах. Переваги літій-іонних акумуляторів відносно традиційних свинцево-кислотних акумуляторів:

  • менша вага
  • швидше заряджаються
  • менш громіздкі
  • довше підтримують постійний рівень заряду.

Ще одним спонукальним мотивом до використання літій-іонної технології стало те, що вона істотно подешевшала за останні три роки.

Крім того, Moffett використовує новітні електродвигуни змінного струму, які, на відміну від електродвигунів постійного струму, не мають щіток, а отже, не вимагають технічного обслуговування.

Hiab Moffett E2 і E4 не тільки характеризуються більш низьким рівнем викидів парникових газів, ніж вилкові навантажувачі з дизельними двигунами, а й вимагають менших експлуатаційних витрат. Зростання цін на паливо та вартість технічного обслуговування є одним із факторів, що роблять нове покоління E-Generation все більш привабливою альтернативою.

Однохвилинне відео про навісні вилкові електричні навантажувачі Moffett E-Series.

В Україну офіційні поставки навантажувачів Moffett здійснює ТОВ «Карготек-Україна» (ірландська компанія Moffett входить до складу Cargotec). Також корпорація Cargotec поставляє в Україну крани-маніпулятори HIAB, системи змінних кузовів MULTILIFT, крани для лісозаготівельних робіт LOGLIFT, крани для завантаження-розвантаження лісу та відходів JONSERED, гідроборти DEL, WALTCO і ZEPRO.

Фахівці українського офісу Cargotec готові надати професійні відповіді на ваші запитання за телефоном (050) 170-25-73, на сайті www.hiab.com.
Не пропустіть