П’яні росіяни влаштували перегони на БТР (ВІДЕО)

В Росії, в Ленінградській області в ніч на неділю, 7 лютого, двоє чоловіків, які перебували в стані алкогольного сп’яніння, спробували сховатися на бронетранспортері (БТР) від співробітників ДПС. Інспекторам вдалося затримати правопорушників, повідомляє регіональне управління ДІБДР, пише avtopoligon.info.

«БТР був виявлений о 03:15 мск, коли під’їжджав до села Караваево. Інспектори спробували зупинити його, але водій не реагував і намагався сховатися. Після переслідування він був затриманий», – повідомили у відомстві, зазначивши, що в бойовій машині знаходився ще один чоловік.

Після медичного огляду відносно чоловіка, який керував транспортним засобом, було складено протокол за частиною 1 статті 12.8 Кодексу про адміністративні правопорушення («Керування транспортним засобом в нетверезому стані»).

Обидва порушники були доставлені в районний відділ поліції для проведення процесуальних дій. Де чоловіки взяли БТР, не уточнюється.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Ігор Васильович

    ми українці повинні організувати війну розповсюдженню російської мови окупанта в українському суспільстві .Ми мусимо спростувати неправду Порошенка про те що нібито 50% членів добробатів це російськомовні українці,насправді їх не більше 7 % . Але навіть та невелика кількість російськомовних українських патріотів повинна чітко зрозуміти ,що саме російська мова є елементом ворожості для України .Проімперські профашистські сили Московії чітко заявляють там де звучить російська мова ,там є причина поневолити цю територію з причини міфічного захисту російськомовного населення. Ми українські патріоти повинні поставити собі за завдання вибити з під ніг агресора такий міцний для них камінь. На кожному кроці ми повинні доводити кожному пересічному громадянину що російська мова є ворожою мовою окупанта і ви не бажаєте щоб вона не звучала в вашому оточенні. Ми українські патріоти повинні робити зауваження за користування російською мовою окупанта працівниками органів державної влади,всіх учбових закладів,місць громадського спілкування ,театри кіно, ресторани,радіо , телебачення,громадському транспорті , з вимогою звільнення осі які не виконують такі зауваження. Українські патріоти повинні вимагати від всіх органів влади ,заборонити користування російською мовою на всіх радіо та телеканалах які діють в Україні. Винятково до 10% українським каналам дозволити транслювати передачі російською мовою не більше 40% ефірного часу ,при цьому вони повинні сплачувати в український бюджет в сто разів більші ніж звичайні українські канали. Категорично заборонити транслювання в державі будь які російські канали по будь яких ретрансляторах. Ми українські патріоти повинні чітко зрозуміти, що саме зникнення в українському суспільстві російської мови є першоосновою перемоги над російським окупантом. Кожний український патріот,якого би він не був національного походження , єврей ,росіянин , білорус,грузин та іншої національності , повинен зрозуміти, що витиснення з українського суспільства не зрозумілої всьому світу російської мови є вагомим вкладом в боротьбі до перемоги над російським окупантом.