Патрульні поліцейські оштрафували розкішний Rolls-Royce: з’явилося фото

Київські патрульні оштрафували чорний Rolls-Royce, який перетнув подвійну суцільну лінію та виїхав на зустрічну смугу Харківського шосе, пише 24tv.ua.

Про це розповіли патрульні на сторінці у Facebook.

Екіпаж патрульної поліції подав світловий та звуковий сигнали і автівка зупинилась. Водій поскаржився на поспіх та попросив патрульних обмежити спілкування лише усним попередженням. Пояснивши, що він піддав інших учасників руху небезпеці, зважаючи на швидкість автопотоку, склали постанову за перетин подвійної суцільної лінії з виїздом на зустрічну смугу,
— йдеться у повідомленні.

Водій сплатив 255 гривень штрафу через термінал.

660399_1402168

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Микола

  Ооо! Із почином поліцаїв! Може якраз трохи магнатів та мажорів поставлять у рамки Закону! Тоді й справді повірю у нових поліцаїв!

 • Мент правильний

  Ось чому така істеріка піднялася , коли поліцейський у Києві ВИКОНАВ СВІЙ ОБОВ’ЯЗОК ! Коли обкурені мажори гасають по місту і будуть змітати на своєму шляху людей, поліція повинна не помічати ? Аякже , зупиняють прокурорів п’яних, суддів, депутатів…. У стойло їх ! Поліція ПОВИННА ДІЯТИ ЗГІДНО ІЗ ЗАКОНОМ ! А В ЗАКОНІ ЧІТКО ВКАЗАНО – НЕОБХІДНО ПОПЕРЕДИТИ ТЯЖКІ НАСЛІДКИ ! ЯКЩО ПОТРІБНО, ТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЗБРОЇ ! ПОЇДЬТЕ ЗА КОРДОН І СПРОБУЙТЕ НЕ ПІДКОРИТИСЯ ПОЛІЦІЇ ! ПОХОВАЮТЬ ЗА РАХУНОК РОДИЧИВ !

 • guest

  вот де б и лы когда в следующий раз он такого умника как ты пристрелит что тогда будете м ы ч а т ь . Он убил не виновного человека . На месте пассажира мог быть ты , на заднем сидении быть могли заложники например твои родственники или твоя жена .Он совершил убийство не виновного человека и должен как и все по закону отвечать за свои действия . Иза такого бы д ла как ты страна в Ж О П Е там где надо вы молчите а там где не надо – М Ы Ч И ТЕ !!!!!

 • гость

  а що подвійна смуга лише 250 грн