П’яному за кермом дали рекордний термін

Дуже суворе покарання отримав Дональд Міддлтон з американського штату Техас за те, що сів за кермо у п’яному вигляді – довічне ув’язнення!

Причому – і це найцікавіше – він нікого не вбив в ДТП. Просто починаючи з 1980 року Дональд Міддлтон дев’ять разів попадався на водінні в стані сп’яніння, і часто він був винуватцем великих аварій, передає SkyNews. Останнє відбулося в травні 2015 – перебуваючи п’яним за кермом, він виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся лоб в лоб з іншим автомобілем.16-річний юнак, що знаходиться в машині не загинув, але сам Міддлтон при цьому втік з місця події і спробував сховатися в магазині неподалік.

До цього Дональд Міддлтон вже чотири рази отримував тюремні терміни за водіння автомобіля в нетверезому стані. Однак, виходячи з висновку, продовжував сідати нетверезим за кермо. Останній факт і розлютив суддю Кетлін Хемілтон. Вона заявила, що 56-річному Міддлтон не місце на волі, тому що в цьому випадку він все одно сяде п’яним за кермо.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Моня

    Если человек вменяемый и имея под боком автомобиль “принимает на грудь” соточку, то определённо даёт отчет, что делает. Поэтому наказание, даже без аварийных ситуаций должна быть ограничена свободой минимум 10 лет без права амнистий и УДО. А так, особенно у нас бестолку. Три убийства числятся за Омельченком, а он депутатит, а не сидит.