Маршрутка в Херсоні втратила на ходу колеса (Відео)

У Херсоні на початку липня сталося резонансне ДТП: у маршрутки на ходу відлетіли відразу два колеса. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав, пише autocentre.

Поїздка на маршрутних таксі вітчизняними дорогами може піднести чимало сюрпризів. Ось, що написав автор недавнього ролика на Ютубі: “6.07.16 в м.Херсон по вул. Роза Люксембург маршрутка №29 влаштувала пасажирам їзду з адреналіном. Чудом пощастило, що ці колеса нікого не зачепили, так як зазвичай на цій ділянці жвавий рух”.

В даному випадку винні не тільки погані дороги, які, без сумніву гроблять автомобілі, якими б міцними ходові у них не були. Дивує, як автобус в такому технічному стані могли випустити на маршрут.

Адже могло постраждати дуже багато людей. Добре, що все добре закінчується.

Проте, це ще один гучний випадок, який красномовно говорить, що перевірку автобусів перед виїздом на маршрут потрібно, без сумніву, ставити на більш жорсткий контроль.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Mitch

    La &lnqho;&absp;cuapelle » en sous-sol n’est pas liée à l’exposition, c’est une installation permanente du musée (mais pas toujours ouverte) par Ilya Kabakov.Par ailleurs, je réalise après coup que très peu d’artistes français ont travaillé sur la 1ére guerre mondiale, Léger, Gromaire, mais on ne retrouve pas chez eux la dimension tragique, apocalyptique des Allemands (alors qu’on la retrouve dans la littérature française (Dorgelès, par exemple). Pourquoi ?